Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen panaszokat okoz...

Kinek milyen panaszokat okoz (okozott) a ciszta? ( baba vagy ciszta lehet? )

Figyelt kérdés
Még van majdnem egy hetem a nem vartig! De kb ovu után az 5-6nap óta szúrkál a méhem a petefészkeim.. 5-6-7 nap volt vészedebb most már nem annyira es ritkabban is. Mar annyit csalódtam.. hogy mar nem is igazán merek remenykedni. Kinek milyen tapasztalatai vannak?

2016. febr. 19. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer cisztám. Nem jött meg a mensim, csináltam tesztet, negatív lett. Elmentem orvoshoz, csinált UH-t és akkor derült ki, h ciszta. Amúgy az égvilágon semmit nem éreztem.
2016. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar cisztam, ugyanugy semmi tünetet nem okozott, ahogy az elözö valaszolo irta. A terhessegemnel sem volt semmilyen "hasszurka" egyebkent, a tüneteim derekfajas, mellfeszüles es sürü vizelesi inger voltak, de a pozitiv tesztig amugy eszembe se jutott, hogy terhes lehetek, szoval nem voltak olyan feltünö tünetek.
2016. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönim a válaszokat. A mellem nekem is erzekeny az ovu óta. 8 napja kb. A többire nem tudok addni mert sokszor pisilek:/ de akkor ha ismet nincs baba akkor megyek a dokihoz.
2016. febr. 19. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
mi a heyzet ? :)
2016. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!