Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka terhestorna nem...

Rubint Réka terhestorna nem ártalmas?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy terhestornázni lehet de eljárni nem tudok.Láttam a youtubeon Réka tornáit de elég gyors és attól félek ha csinlom akkor rázkódik majd a pici és nem lesz jó neki. És ha hasra nem tornázom de mégis megfájdul(izomláz) az baj? És ha máshol van izomláz az baj?? Köszönöm (8 hetes vagyok)

2016. febr. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hasra nem tornázol akkor ott nem lehet izomlázad. Ha izomlázad lesz az nem baj.

Egyébként nem ártalmas a terhestorna, de figyeld hogy melyiket melyik trimeszterben ajánlják, mert nem lehet mindegyiket minden trimeszterben végezni. AZ első 12 hétben és az utolsó 1 hónapban jóval óvatosabbnak kell lenni,

2016. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a terhesség előtt is sportoltál, akkor nyugodtan lehet csinálni, ameddig kényelmesnek érzed.


Ha viszont eddig nem mozogtál, akkor ne terhesen kezdd el, nincs hozzászokva a tested.

2016. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32.hétig csináltam Réka terhes tornáit. Nem lesz bajod csak figyelj melyik melyik trimeszterbe lehet.
2016. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 évig táncoltam szóval nem idegen😊 popsi comb és karra szeretnék hogy az ne hizzon el. Néztem a youtubon de azokon a tornákon már nagy hasa van és nem mondja hogy most hanyadik hét csak hogy mire tornázik..tudna valaki segíteni?? 8 hetes vagyok 😊 köszönöm az eddigi válaszolóknak!!
2016. febr. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!