Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hőingadozáson...

Terhesség alatti hőingadozáson érdemes aggódni?

Figyelt kérdés

Alapból 36,3 a hőm, terhesség óta 36,8-37,1. Ma csak 36,5 volt! Ez baj? Vagy ne mérjem naponta?


egy 12hetes


2016. febr. 11. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges merned. A testedben a hormonok dúlnak, átalakul minden, nem jelent semmit ilyenkor az alaphő. Akkor mérd, ha lázasnak érzed magad.
2016. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak valahol itt olyanokat olvastam,hogy ha leesik a hő akkor lehet meghalt a baba. Ez elég rosszul hangzik.
2016. febr. 11. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, minek méred? Én is aggódós hipochonder vagyok, de ez már tényleg túlzás! Ne mérd többet, ha nem vagy beteg.
2016. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lazíts, és ne olvass ilyesmiket.

A babának boldog anyára van szüksége, és nem egy állandóan aggódó, stresszes anyára.

Nem jelent semmit, nyugi. Gondolom mostanában voltál vagy mész a 12. heti ultrahangra, ott majd még jobban megnyugszol.

2016. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak jövő héten. Hát igen,ha látnám megnyugodnék..
2016. febr. 12. 07:22
 6/7 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok

Tényleg ne aggód túl ennyire. Minden héten lesz valami különleges. Lesz olyan, hogy minden tüneted eltűnik. Lesz, amikor jobban fáj lent a méhszalagok húzódása miatt. Itt mindenért lehet aggódni, de te döntesz. Vagy csodának éled meg a terhességed, vagy végig aggódod. Szerintem csak élvezd.

2016. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyelore ugy erzem magam mint egy mergezett eger az utolso stadiumban...2 honap folyamatos hanyinger,keseru iz a szamban,felpuhult az inyem, nyelem a vert mert gyakran szivarog belole,minden bajom van.Maskepp kepzeltem az egeszet...
2016. febr. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!