Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy vált be a PG 53...

Discovery00 kérdése:

Kinek hogy vált be a PG 53 ovulációs mikroszkóp?

Figyelt kérdés

Én eddig a hőmérőzést és a ovus tesztcsíkokat próbáltam. Most azt hittem összejön, de sajnos nem. :( volt egy missed ab-m augusztusban azóta még csak 2 hónapja próbálkozunk, de kicsit elkeseredtem, nem tudom mit próbáljak még ki ezért kérek tanácsot.

Ilyen volt a hőgörbém mostani ciklusnál:

[link]



2016. febr. 20. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:

opsz rosszat másoltam be :)

[link]

2016. febr. 20. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Az orvosom diszkréten csak parasztvakításnak nevezte. Mondta, hogy olyan mikroszkópot, amivel értékelhető eredményt lehet kapni, egyrészt átlagember nem fizet meg, másrészt a szakértelme sincs meg hozzá.


Laborban, szakember tud mit kezdeni vele az orvostechnikai mikroszkópjával, de laikus nem.


Ez olyan, mint a sztetoszkóp. Ha te hallgatod vele valaki tüdejét, egészséges embernél is csörgést-zörgést fogsz hallani. A szakember viszont tudja, hogy mit és hol kell hallani, ha gond van.

2016. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!