Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eshetek teherbe úgy, hogy a...

Eshetek teherbe úgy, hogy a páromnak szex közben, félúton felmondta a szolgálatot a hancúrléce? Pont középidőre időzítettük az együttlétet, csak hát. Rávagyunk már görcsölve rendesen:- ( ( (

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon kicsi a valószínűsége... csak az előváladékban bízhatsz, de az általában nem elég.
2010. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!Sejtettem hogy nincs rá túl sok esélyünk,csak reménykedek hogy valakinek már így is összejött a baba...Most esedékes hogy megjöjjön a nemvárt,ma vagyok a 28.napon.Az elmúlt 1 évben 26-27 naposak voltak a ciklusaim.Nem adom fel a reményt!

Puszi!

2010. márc. 31. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk is ez volt, a vége inszemináció lett. De úgy sikerült, és azóta a párom "hancúrléce" is meggyógyult :)


A rágörcsölés miatt volt.

2010. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez jól megnevettettél.Hancúrléce..:-))))

Figyu.Az én férjem teljesen leblokkolt amikor azt látta,h lobogtatom a kezemben az ovutesztet vagy ha azt mondtam,h pém van.Nagyon ideges lett tőle,mert úgy érezte,h teljesítenie kell.Tök görcs lett.Majd elhatároztam,h nem görcsöltetem tovább,elég ha én tudom mikor fontos az együttlét.Úgy időzítem,h ne lássa a tesztet vagy ne tudja mikor van pém.Így nem érzi azt ,h nem "kellből" vagyunk együtt.Sokkal nyugodtabb azóta.És én is:-)))

2010. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.

Javítás.

"Így nem érzi azt,h kellből vagyunk együtt."

2010. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok bajtársak!Mi is meddőségibe járunk,túlvagyunk a vérvételeken meg "anyag leadáson",most megyünk majd vissza az eredményekért.Jó lett volna megpocakosodni...

Sok sok puszi Nektek!

És köszi a válaszokat!

2010. márc. 31. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó:hancúrléc:)Ezt még nem hallottam.Isteni napom lett.Azért remélem, csak összejön a babó.Sok sikert!
2010. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek:)
2010. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!Örülök hogy feltudtalak vidítani benneteket:-))))

Mindenkinek minden jót kívánok!Millió puszmák!!!!

2010. ápr. 1. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!