Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszonyatosan ég a mellbimbóm,...

Iszonyatosan ég a mellbimbóm, megvannak dúzzadva, viszket.5. dpo-n vagyok de tegnap kezdődött. Van akinél így jelzett a baba? Soha nincsenek PMS tüneteim ezért fura.

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy bőrgyógyászt kellene ezzel felkeresni.
2016. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első tünetem az égő érzés volt az egyik mellbimbómban, utána a mensis fájdalom. Más tünetem nem is volt, nem voltam sose rosszul. Az égő érzés még visszajött kétszer a terhesség alatt.
2016. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem kb. 1 hèttel a mensi előtt iszonyatosan viszketett a mellbimbòm...

12+6hkm

2016. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy első tünetek között szerepelhet az égő viszkető mellbimbó,de nem tudtam a valóságban így van-e. Ma reggel úgy keltem,hogy konkrétan a bal oldali nem bírja elviselni a pólót sem,míg a jobb "csak" ég. Tehát az egyik nekem is jobban fáj. Más tünetem nekem sincs. Remélem sikerült :) Gratulálok a kismamáknak.
2016. febr. 21. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nevetséges. Még beágyazódás sem volt, te meg már beképzeled a tüneteket.
2016. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:)


Fáj,hogy ez nem bőrgyógyászati probléma? :)

2016. febr. 21. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként belelátsz a szervezetembe? Mivan ha hamarabb volt ovum? Vagy hamarabb van beágyazódás,vagy szimplán anélkül érzem? Mesélj...látó vagy?

A kérdés nem tudsz válaszolni értelmesen,akkor ne válaszolj.


Megnyugtatlak,nem beképzelem. Vagy érző is vagy? Nevetséges.

2016. febr. 21. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is:) Megvolt duzzadva,fajt es viszketett. Kb az 5.6.dpon kezdodott. 16 hetes vagyok most :)
2016. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!