Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány második...

Látjátok a halvány második csíkot?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 20. 21:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
15%

Valóban savanyú... Van három gyerekem, többet nem akarok, úgyhogy irigy marhára nem vagyok.

Csupán mindenki megkímélné magát az ilyen dolgoktól, ha kivárná, amíg KÉSIK!

2016. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Téged mit zavar,hogy én "megkimélem" magam ettől vagy nem? Leirtad a véleményed,hogy negatív szted, rendben,elfogadom. De az, hogy miért és mikor tesztelek, baromira nem a te dolgod! Nem kéne ide járni kötekedni! De ha ennyire szeretnél, indíts egy új kérdést,hogy miért kell korán tesztelni, és sopánkodd ott ki magad! Köszi!
2016. febr. 21. 16:42
 33/43 anonim ***** válasza:
79%

Halvany pozitiz ez is :)

Ket naponta duplazodika HCG, kedden csinalj, es mar erosodnie kell.


Aki szerint ezek negativak, szemuveget javaslok.

2016. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon örülök, hogy nem akarsz már több gyermeket, de leszarom :D

Van aki nem várja meg azt amíg késik. Nekem pl nem gyógyszert kellett elkezdenem szedni. Pontozzatok le, de attól még szemüveget javaslok :)

2016. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Itt a mai!


[link]

2016. febr. 22. 12:03
 36/43 A kérdező kommentje:

Csináltam egy medi labot is, az halványabb lett,mint a one step.


[link]

2016. febr. 22. 12:08
 37/43 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pozik :). Gratula!!!

3. Gyerekesnek meg nyilvan valamiert megiscsak savanyú...

2016. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 KiaraPro ***** válasza:
Nekem sokkal halvánYabb volt, mint a te legelső teszted. Azt nezegetni kellett jo alaposan, hogy lathato legyen. De erre csak ra kellett pillantani. Amúgy a beszólogatóknak: a legesleghalvanYabb, alig lathato pozitiv is pozitiv. A sajat orvosom kezdte el "nagyítózni". Szóval gratula! 11 hkm.
2016. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Fúú mostanaban nagyon zavarnak az ilyen okoskodók és nagy batran anoním megmondó emberek! Kedves kérdező én bár szemüveges vagyok de látom a csíkokat! 😊 néhány nap és erősebb lesz ☺
2016. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Szerintem mindegyik halvány pozi :)
2016. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!