Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy a...

Mikor teszteljek, hogy a tutit mutassa a teszt?

Figyelt kérdés
27-29 naposak a ciklusaim általában, legtöbbször 28. Január 23-án volt a ciklus 1.napja. Péntek reggel(27.nap) negatív lett. Tünet nincs, csak a mindjárt megjön érzés. Úgy gondoltam keddig várok, remélem nem jön meg!! Szerintetek?

2016. febr. 21. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedd reggel szerintem jo lesz. Drukkolok
2016. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Most néztem csak, hogy sok hasonló kérdés van itt. Nem csak én vagyok így...
2016. febr. 21. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Teszteltél? Drukkolok érted.
2016. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de sajnos tegnap reggel megjött. :( Túlságosan belelovaltam magam. Na majd kövi hónap! Én még nem mérek hőt, nem csináltam ovu tesztet, stb. Ha márciusba sem jön össze, akkor nézek vmi praktikát. Akkor ezek szerint később volt ebben a hónapban az ovulációm, ha később jött meg?
2016. febr. 23. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen az esélyes, hogy picit később volt. Nekem azt mondta az orvos, hogy +- 30 nap még a tökéletes kategória. Ha annál nagyobb az eltérés, érdemes ellenőriztettni, hogy minden rendben van e. Addig felesleges.


Én a hőmet sose mértem, ovulációs tesztet is csak egyszer használtam, viszont nekem nagyon egyértelmű tüneteim vannak.


Mi már a lombikra készülünk, elvileg a következő ciklusban kezdjük, csütörtökön derül ki, hogy mikor is lesz a kezdés, éna nagyon bízom a következő hónapban. Remélem nektek egyszerűbb menet lesz.

2016. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sok sikert, szerencsét a lombikhoz! Ezek szerint jó ideje próbálkozhattok! Kitartást! Nővéremék is lombikoztak, aztán spontán jött végül a baba.


Én is szoktam érezni a peteérést. Most is így volt(febr 4-5). Csak aztán 7-én este megint éreztem a szurkálást, görcsölést erősebbem. Valszeg az volt az igazi. Arról meg lemaradtunk. :( most majd jobban figyelek.

2016. febr. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!