Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív utána Pozitív. Terhes...

Negatív utána Pozitív. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 napja késik a menstruációm. Eddig max.1-2 napot késett. Kedden csináltam egy Gravi hcg tesztet negatív lett, csütörtökön egy Clearblue-t, aminek elvileg már javában ki kellett volna mutatnia, de az is negatív lett. Már kezdtem bele törődni, hogy sajna nem jött össze a baba, de nem tudtam bele nyugodni, így ma délután csinátam még egy Gabriel tesztet. Egyből negatív lett, de 10 perc múlva, amikor ránéztem egy halvány rózsaszín csík jelent meg a T-nél.

Szerintetek??? Reménykedhetek vagy ezt most nem értem... :(

Holnap reggel csinálok még egy tesztet. De valamelyikőtök járt már így?

Köszönöm előre is a segítségeteket! :)


2016. febr. 21. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Két negatív és egy időn túli halvány teszttel inkább a nem az esélyes.
2016. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy nem vagy.
2016. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy.
2016. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ezt olyan határozottan írtad, mintha bele látnál a hasamba... :D

Hát remélem egyikőtöknek sem lesz igaza. :)köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 21. 19:52
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Miért teszel fel kérdést, ha nem tudod elfogadni a válaszokat? Kérdeztél valamit, válaszoltak, ha nem tetszik a válasz, akkor ne a azt hibáztasd, aki segíteni próbál. Mellesleg szerintem sem vagy terhes.
2016. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem holnap reggel csinalj egy tesztet. Akkor kiderul. Kicsi az eselye,de lehet...drukkolok neked.
2016. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én azt szerettem volna, ha olyanok írtak volna, akik jártak már hasonló helyzetben vagy esetleg hallottak már ilyen esetről...

Nem látatlanba nőgyógyászasdit játszani, és határozott igent vsgy nemet látni...

Úgyhogy nem kell vádaskodni, köszönöm!!! :)

Z

2016. febr. 21. 20:11
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, attól, hogy olvasol "sikersztorikat" még nem változik meg a helyzet.

A tényeket nézve: van három negatív teszted. Igen, a harmadik is negatív, mert az időn túli 2. csík nem számít.

15 napos késésnél már bármilyen tesztnek ki kéne mutatni, sőt, már az ultrahangnak is. Ha bizonytalan vagy, akkor menj dokihoz és egyértelmű választ kapsz.

2016. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Eros két csíknak kellene mar lenni, ami nincs. Mit kell Ennyire felháborodni az igazságon? Fel kellene noni.
2016. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Volt itt egy kérdező,3 időn túli tesztből lett baba:) nem bíztatlak,de azért azt senki sem tudja kijelenteni,h nem vagy terhes. Ha tesztelsz,ugyanazzal tesztelj amivel az időn túli pozi lett. Sok sikert :)
2016. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!