Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív utána Pozitív. Terhes...

Negatív utána Pozitív. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 napja késik a menstruációm. Eddig max.1-2 napot késett. Kedden csináltam egy Gravi hcg tesztet negatív lett, csütörtökön egy Clearblue-t, aminek elvileg már javában ki kellett volna mutatnia, de az is negatív lett. Már kezdtem bele törődni, hogy sajna nem jött össze a baba, de nem tudtam bele nyugodni, így ma délután csinátam még egy Gabriel tesztet. Egyből negatív lett, de 10 perc múlva, amikor ránéztem egy halvány rózsaszín csík jelent meg a T-nél.

Szerintetek??? Reménykedhetek vagy ezt most nem értem... :(

Holnap reggel csinálok még egy tesztet. De valamelyikőtök járt már így?

Köszönöm előre is a segítségeteket! :)


2016. febr. 21. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért nincs empátia az emberekben? Gondoljatok csak bele, ti mit éreznétek, ha már 15 napja késik, és tegyük fel már régóta vágytok babára? Nem azt kérdezem hogy mit gondolnátok ész érvekkel hanem hogy mit éreznétek? Nektek jól esne az ilyen jellegű válasz mint amiket írtatok? Nemcsak a "tudásotokkal" lehet segíteni valakit hanem azzal is hogy lelkileg segíted és nem a földbe döngölöd mert te sem erre vágynál hasonló helyzetben! Kérdező! Most volt a tvben hogy egy somogy megyei tanárnő nem cette észre hogy terhes mert pcos volt nem volt menzesze évek óta. Csak rosszul lett elfolyt a magzatvíz és a kórházban megszült. Az elején vo,t hanyingere ezért csinált 2 tesztet is mindkettő negatív lett. Drukkolok hogy baba legyen! 17hkm
2016. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Már 15 napja késik, viszont nem feltétlenül kell a tesznek kimutatnia, ha későn volt ovud. Én sokat tesztelek, de ami negatív, az később is negatív marad, időn túli pozitív, ott már lehet reménykedni. Az én nagylányommal mikor teszteltem, (gabriel) nem láttam két csíkot, letettem, elmentem otthonról, délutánra már ott volt a második csík, és megsem fordult a fejembe, hogy időn túli, hanem a két csík számított.

A gabriellel mostanában valami történt, mert szokott második csík is megjelenni, igaz nem mondhatnám rózsaszínnek vagy lilának. Én a helyedben tesztelnék még, egy két nap és erősödnie kell, ha baba van.

2016. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi íróknak a kommentjét! :) A ma reggeli tesztemen tisztán látható volt a két csík!! :)
2016. febr. 22. 15:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok :))))
2016. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11es vagyok, gratula!!
2016. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gratulalok 😊
2016. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mandiga ***** válasza:

Nagyon nagy Gratula!

Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!

2016. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! :)
2016. febr. 23. 18:05
 19/19 Ronika86 ***** válasza:
Nekem 5idöntuli halvany tesztem lett es olyan halvany hogy szinte csak en lattam:)) es most 5hetes terhes vagyok :) pozitiv az bizony pozitiv :)))) nagy gratula neked :)
2016. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!