Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés, volt peteérés?...

Hőmérőzés, volt peteérés? Utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Kb 33naposak a ciklusaim. Az első hőleeséskor szurkált a petefészkem, meg hőhullám jött rám. Utána olvastam ezt a méh száj vizsgálgatós dolgot, ekkor elértem, és egy pici mélyedés volt benne. 4 napja folyamatosan olyan, mint ha még akarna jönni, fáj az derekam, a medence csontom, combom töve, és biztos voltam benne, hogy tegnapra megjön.. Még akkor is ha van 1hét a menzeszig. Nem szokott fájni menzesz előtt, csak mikor már megjött. Nem jött semmi. Tegnap eléggé fura érzésem volt este, mintha almodnek, mintha nem lennék normális... És előző nap 10ora alvás után, én aki pörgök este nagyon nagy fáradtság volt rajtam, de nem tudtam elfele aludni. Tegnap este megneztem, és nem érem el a méh szájat, valahogy be van fordulva.. Csak az alsó részét érzem, hogy ott van valahol.

Olvastam, hogy 10p.ig kell mérni az ébredési hőt.. Én a diagrammon csipogásig mértem, mert úgy vezettem végig, de 10p. Után 36.8az ébredési hőm.


[link]


2016. febr. 22. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon lenn van a hőd, én azt mondanám, hogy nem volt ovulációd...
2016. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2016. febr. 22. 14:58
 3/52 anonim ***** válasza:
Görbe alapján nem volt ovud. :(
2016. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Ma az ébredési hőm rendes mérés szerint 36:8 volt, meg mindig merem d.u tán 4kor, akkor pedig 37.0 volt. Így is alacsony? :(
2016. febr. 22. 20:23
 5/52 anonim ***** válasza:
Mit értesz rendes mérés alatt?
2016. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
A fenti diagrammnál csipogasig vártam a hőmérővel, viszont ez ilyen ultra gyors hőmérő. 36:4nel.csipog,es 9perc elteltével megall 36:8nal. Tehát hamarabb csipog, minthogy megallapodna a hő. :) viszont akkor valószínűleg ertekelhetetlen a diagramm is sajnos.
2016. febr. 22. 20:56
 7/52 anonim ***** válasza:

Ja, ertem. :)

Igen, akkor ertekelhetetlen. A 36,8 biztato. :)

Ha par napig meg ennyit mersz, akkor valoszinuleg volt ovud. Bar kerdes, hogy ciklus elso feleben mennyi lett volna, ha szinten 10 percig mered.

2016. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd kiderül! 3 nap múlva kéne megjönni.. és ma fájt a derekam meg a medencém, de el is múlt.. meg alulról olyan mintha kést döfnének fel... érzésre.. :) Nekem csak azért volt furcsa, mert sosem fáj .. nem szoktam érezni, hogy mondjuk másnapra megjön... :) Na de majd kiderül akkor. :)
2016. febr. 22. 22:11
 9/52 mandiga ***** válasza:
Az is lehet, hogy épp az ovut érezted meg. Mérd tovább, és akkor kiderül, hogy megttént-e az ovud, vagy még nem.
2016. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ma is 36.8a hőm, azóta is fajdogál, és olyan mintha minden percben megjonne, de semmi. Folyás is több.
2016. febr. 23. 13:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!