Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodasi pecseteles/...

Beagyazodasi pecseteles/ rozsaszinezes? 10dpo

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Azoktol szeretnek kerdezni, akiknek volt beagyazodasi pecseteles vagy verzese. Milyen volt? Meddig tartott? Es mikor volt pontosan?

8 honapja probalkozunk babaval, pcos vagyok. Inofolicot iszom es beallt a ciklusom November ota 29 napra es van peteeresem is. Ezelott hosszabb ciklusok voltak, 32-34 naposak.

Ciklus 14-15. napjan lett egy eros pozi ovu tesztem. Ma vagyok a 25. napon es delutan pisilesnel rozsaszin szeru folyasom volt. Bocsi, hogy igy leirom. Utanna meg ketszer eszleltem, de mar elmult. Lehetett ez beagyazodas? A mensit 5 nap mulva varom. Remenykedhetem? Valakinek volt hasonlo es lett pozi tesztje?

A hasam picit fura, neha szurkal, de nem gorcsol.

Ha nem baba, akkor mi lehetett ez? Soha eletemben nem jott mèg meg ennyivel hamarabb, barnazni se szoktam.

Elore is koszonom a valaszolat.


2016. febr. 22. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 24. Ciklusnapomon volt beágyazódásos vérzésem. Pont öt nappal nemvárt előtt. Nekem barna volt és keveredett a fehér folyással (bocsi kicsit undi), és csak aznap volt,kevés mennyiségben. Teszt már előző nap nagyon halvány pozi volt,(de alig látható). Aznap(a barnázás napján,24. Nap) még halvány,de már szépen kivehető + volt a facelle tesztem. Drukkolok! :)
2016. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Gratulalok neked :)

Remelem nekem is az lesz. Sosem volt mèg ilyen fura "valamim" mensi elott 5 nappal. Nagyon szeretnenk mar babat :)

2016. febr. 22. 18:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Pont ezt a kérdést akartam kiírni... én is kb 10 dpon vagyok 3-4 nap a nem vártig. 25ik napom. Délután kezdődött nekem. Wc után(nem mindig) nagyon halvàny barnás valami van a papíron kevés nagyon de teljesen elment a kedvem hogy megint nem sikerült. :( reggeli hőm 37.2 a reggeli one step negatív volt. Te mikor akarsz tesztelni?
2016. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja es azt elfelejtettem hogy nekem is szúrkál a hadam meg èrzékeny is. Remélem baba miatt:(
2016. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hat en ugy gondoltam, hogy varok pentekig. Nem akarok csalodni megint.

Nekem mar el allt ez a rozsaszin folyas szeru, pici barna van, de csak pisilesnel veszem eszre.

Te mikor fogsz tesztelni? Szurkolok neked 🍀

2016. febr. 22. 18:31
 6/16 A kérdező kommentje:

En nem

Homerozok, csak ovu tesztezek, de eddig az jol jelezte, mert altalaban pozi ovu teszt + 14 nap es megjon :( de remelem most nem igy lesz :))

2016. febr. 22. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Én szerdán tesztelek szetintem. En is csalódtam már nagyon sokat. De egyel több vagy kevesebb .mindig megfogadom hogy ez az utolsó hónap innentől nem èrdekel!dehát úgy vágyunk egy kisangyalra. Köszönöm hogy drukkolsz nekem. Èn is drukkolok hogy babás legyél!! :)
2016. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

En is mindig ugy vagyok, ahogy te :)

De most tenyleg kibirom, vagyis probalom :D

Irj majd mindenkeppen :)

2016. febr. 22. 19:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után 6 nappal volt pecsételésem, aztán a 11-12-13. napon szintén, de ekkorra már a teszt is pozi volt :)
2016. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De utoksó válaszoló! Mit jelent a pecsételés? Beteten is látszik vagy csak wcés után a papíron?neken bézses színű.de nekem dajnos neha szokot menzesz előtt:(de a hőm az egekben..nem értem.
2016. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!