Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási vérzés?

Lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
8.,10.,14.-én voltunk együtt férjemmel,13-14.-én volt p.é. nemvártnak 27.-én kell jönnie, ma reggelre elkezdtem maszatolni' volt kis pirosas vér,már ilyen barnás folyás szerű,de gyenge,ilyen 1-2csepp. 8.,a-10.-e nem védekeztünk,14.-én megszakítással (tudom,nem védekezés,akkor egyéb okok miatt így kellett lennie),egyébként szeretnék babát! Válaszokat köszönöm! :)

2016. febr. 18. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. De én is 27-re nem várom :)
2016. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges beágyazódási vérzés,ami a várható menstruáció előtt egy héttel jelentkezik.De a vérzéseknek sajnos rengeteg oka lehet még.A tesztek viszont ilyenkor sok esetben nem mutatnak még eredményt,azzal meg kell várni a március egyet szerintem.Szurkolok Nektek!
2016. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ,remélem 2csíkos lesz a tesztcsík :)igazából semmi tünetem nincs,de szerintem ez még nem is gond,hiszen a terhesség legelején vagyok :) (izgulok,sose lesz elseje) :D
2016. febr. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!