Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján szerintetek van...

Ezek alapján szerintetek van ovulációm?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, késni se szokott. Ciklus 12. napján reggeli első wc-zésnél szokott lenni tojásfehérje nyák. Se előtte, se utána többet, de azon a napon mindig! Csak akkor reggel, de észrevehető. Sűrű fehéres még szokott lenni pár napon belül, de az már nem ovura utal, úgy tudom. Tegnap (11. ciklusnap) úgy feszült a jobb petefészkem. Nem sokáig, de egy fél órán át kimondottan kellemetlen volt. Gondolom peteérés. Aztán elég sűrűn érzem így középidőben azt a kellemetlen érzést, amikor úgy hirtelen leülök. Mondjuk most pont nem. Viszont a menstruációm hiába jön meg mindig pontosan 28. napra, így 30 éves koromra alig van valami. 2-3 nap max. Van, hogy inkább csak 2, 3. nap meg barnázás. Nem ovutesztelek, nem hőmérőzök, mert még nem próbálkozunk. De szeretném tudni, a leírtak alapján mi a véleményetek. Hozzátenném, hogy azért is aggódok kicsit, mert ugyan nem próbálkozunk, de a védekezést soha nem vittük túlzásba. És már arra is gondoltam, (kevés menstruáció, nem lettem soha terhes), hogy valami baj van és nincs is peteérésem. :( A mellem se fáj soha. Legutóbb fél éve volt érzékeny mensi megjövetele előtt. Azóta se...
2016. febr. 23. 13:14
 1/2 mandiga ***** válasza:
Hát ezt így nagyon nehéz megmondani. A helyedben elkezdeném vezetni a hőt, abból sok minden kiderülhet. A kevesebb menstruáció nem gond, attól még lehetsz terhes, semmit nem befolyásol. Lehet, hogy jól védekeztek. Ha nem lenne peteérésed, akkor a menstruációd sem jönne meg pontosan 28 naponként. Mindenesetre ha majd élesbe próbálkoztok, és akkor sem jön a baba, érdemes lenne felkeresni egy orvost.
2016. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem nincs nálam semmi gond...
2016. febr. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!