Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy a betegség...

Terhesség vagy a betegség tünete a késő menstruáció?

Figyelt kérdés

Hét elején voltam rákszűrésen, ahol megállapították, hogy méhszájsebem van. Vasárnap kellett volna megjönnie, ám még mindig semmi. Elképzelhető, hogy a seb miatt nem jön meg? Az orvos szerint (hétfőn mondta) még megindulhat, viszont már 4 napja késik. Lehet, hogy babát várok? Tudom, teszteljek, de elképzelhető, hogy a méhszájseb hatással van a mensesre?

(megszakítással nem védekezünk, mert nem bántuk volna, hogyha becsúszik a baba, viszont így a seb gyógyulásáig nem ajánlotta az orvosom a teherbeesést)

Volt már valakinek tapasztalata méhszájsebbel gyermekvállalásban? Nem veszélyezteti a magzatot? A válaszokat előre is köszönöm!


2010. márc. 31. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én igazán nem tudom, de nekem péntek óta késik, és a teszteket is hiába csinálom, mert azok sem mutatnak semmit. Nagyon idegesítő. Szerintem csinálj te is tesztet. Nem hiszem, hogy a méhszájseb miatt késne, gondolom az valami felületi dolog lehet, így nem hiszem, hogy veszélyeztetné a magzatot.
2010. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hello! Nekem is késik, már 9 napja! Ma reggel már csináltam egy tesztet, mert idegesített, hogy mi van, de sajnos negatív lett. :-( Szóval én sem tudom, hogy mit játszik a szervezetem? Ja, még annyit, hogy múlt pénteken, meg ha jól emlékszem most hétfőn minimális mennyiségű rózsaszín folyásom volt, azt hittem, hogy most fog megjönni, de nem jött. Mellem nem fáj, igazán semmit nem érzek. Sőt, a hőm is eléggé furcsa, jelenleg 36,5 volt reggel, ami nem egy magas... És eddig még lejjebb volt! Lehet, hogy ez csak az évszakváltás miatt van? Ja, érdekességképpen még annyit, hogy én is ebben a hónapban voltam rákszűrésen! Lehet, hogy idegeskedés miatt nem jön? A méhszájsebről sajnos nem tudok nyilatkozni. Üdv!
2010. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet tényleg az időjárás változástól van.Sokat lehetett olvasni mostanában az oldalon hogy sok mindenkinek késett a menzesze.Nekem 1 hetet késett és sajna meg is jött,hozzáteszem soha nem szokott késni.Még barnáztam is előtte ami szintén nem szokott nálam előfordulni.A méhszáj sebről én sem tudok hozzászólni.Azért remélem nálad baba lesz!
2010. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is ebben a cipőben járok. Már 6 napja késik és ma a teszt eredménye negatív lett, pedig soha nem szokott késni. Tünetem amúgy egyikre sincs. semmi.
2010. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem ma és tegnap este volt egy nagyon minimális rózsaszínes véres pötyögésem. Más semmi, kivéve a mindjárt megjön érzést, de az már napok óta tart. Nem reménykedem abban, hogy babánk lesz, gondolom, az orvos a vizsgálat alatt érezte volna a méhnyakszájam állapotából, hogyha úgy lenne, bár akkor még csak egy napos késésben volt. (azt mondta, meg kéne jönnie)

Azért lehet, hogy holnap reggel tesztelek egyet, csak olyan rossz lenne negatívat látnom :(

2010. ápr. 1. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi újság? Teszteltél? Remélem jó hírekkel tudsz szolgálni! :-)
2010. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, teszteltem, negatív lett. Ráadásul 9 nap késéssel a mensim is megérkezett. Ettől egy kicsit megnyugodtam. Lehet, hogy azért késeget mostanában, mert nincs pé-m?

Attól késhet szerintetek?

2010. ápr. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!