Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt alapján volt ovum, vagy...

Teszt alapján volt ovum, vagy sem?

Figyelt kérdés

Több napig csináltam teszteket, ez a 22-i:

[link]

Azt hittem, hogy tegnapra erősödni fog, de nem. Volt, akinek ugyanennyire volt pozitív, és baba lett?

A legalsó a tegnap esti tesztem.

[link]

A válaszokat előre is köszönöm


2016. febr. 24. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a legerősebb teszted sem olyan erős. Ettől függetlenül lehetett ovud,mert épp nem kaptad el az lh legmagasabb ágát.


Nem egy nem kettőt olvastam már,akinél negatív ovu tesztnél is lett baba. Szerintem nem mindenkinek válik be. Én pl ovu teszteltem is és hőmérőzök is. A ciklusom 22.napján lett előszőr pozi ovu tesztem,de a hőm már a 17.ciklus naptól 37 fok volt. Baba nem lett,de ovum volt a negatív ovu teszt ellenére.

2016. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hivatalosan ugye csak az szamit pozitivnak, ami legalabb olyan eros, mint a kontrollcsik.


Gyakorlatilag viszont en negy honapja ovutesztelek es ebbol ketszer nekem a legerosebb sem lett "igazan" pozitiv. Olyasmi volt, minta tied es kovetkezo nap mar halvanyodott.

En vegul pozitivnak vettem, mert hogorbet is vezetek es az is azt mutatta, hogy akkor volt ovulacio.


Fugg attol, hogy mikor tesztelsz. Nekem pl akkor lett igazan pozitiv, amikor este 6-8 kozott teszteltem es elotte tenyleg sikerult visszafogni az ivast es nem menni kb 3 oran at pisilni.

Olyan is eloforsulhat, hogy pont lecsusztal az lh-csucsrol, tehat hogy elotte par oraval, vagy utana par oraval lett volna igazan pozitiv.


Mindenesetre ezt, tehat erosodes utan halvanyodo tendencia, en pozitivnak vennem.


Mas tunete is van az ovudnak?

Homerseklet, huvelyvaladek, libido, stb?

2016. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A hőmet nem mérem. Tojásfehérjés váladék és petefészek szurkálás volt tegnap is és tegnap előtt is. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. febr. 24. 08:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt a tesztet használom.Ezek közül még egyik sem pozi viszont ha tegnap volt nyákod meg szurkálásod akkor ma vagy holnap lesz ez a teszt pozitív nekem ez a tapasztalatom.
2016. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Reggel sajnos nem volt időm tesztelni, de este megint tesztelek. Kíváncsi vagyok.
2016. febr. 24. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsi OFF: Az a legjobb, ha napközben többször tesztelsz, mivel a nap során is lehet LH csúcs. Itt az én példám. Tegnap 2. pisiből negatív, de már látszott, hogy lesz valami. Későbbi pisiből teljesen pozitív, esti pisiből ismét negatív.. Ott van mind a kettőnél a második csík, de csak az egyik olyan erős mint a kontroll.


Nekem akkor voltak ilyen tesztjeim, amikor még nem volt ovum. Előző ciklusban későn, a 17. napon lett pozi. 18. napon volt ovum. Vagy rövid ideig tartott az LH csúcs, vag még nem volt ovud :)

2016. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem mind a kettőnél, hanem mind a háromnál :)
2016. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Nejem pl a tojasfeherjes folyas mar peteeres elott 3 nappal elkezdodik, egyre jobban, utana meg egy napig van.

Viszont petefeszeknel nekem az ovu napjan faj csak, tehat a pozitiv tesztet koveto napon. Akkor sem sokaig, max 10-15 percen at belenyilalgat

2016. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hoztam magammal tesztet a munkahelyemre, este érek csak haza, pedig én is gondoltam, hogy napközben is meg kellene nézni.
2016. febr. 24. 13:10
 10/11 A kérdező kommentje:

Ilyen lett a tegnap esti:

[link]

2016. febr. 25. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!