Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt pozitiv az ovutesz...

Tegnap volt pozitiv az ovuteszt mara halvanyodik a 2. Csik. Tegnap nem tudtunk egyutt lenni, ha ma este tudunk csak melo miatt kb 11korul az mar keso hogy osszehozzuk a babat? Lent az ovutesztekrol a kep.

Figyelt kérdés

itt az ovu tesztekrol a kep. Szerintem tegnap volt az uolso pozitiv nap, nagyon feszito erzesem volt, ami ejfelkorul elmult, ma semmi erzes nincs,mes halvanyodik a teszT. Remelem a ma esti meg nem keso hogy egyutt legyunk

[link]



2016. febr. 24. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt pozi, akkor ma va pé-d. Ha jókor vagytok együtt simán elkaphatjátok. :) Előtte nem voltatok együtt? 48 óráig még termékenyítőképesek a spermák, ha voltatok együtt ott várakoznak a petevezetőben :)
2016. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vasarnap voltunk csak este ilyen ejfelkorul egyutt...:( kedden pozitiv az ovu, ma szerdara negativ...
2016. febr. 24. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A vasárnapi együttlét is még jó lehet, nagyobb az esély kislányra.
2016. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvan az esélyed, pozitív ovuteszt után 24-36 óra múlva van tüszőrepedés, így akár simán átcsúszhat holnapra is :) Egy tipp, ami nekünk bejött: mi este úgy voltunk együtt, hogy utána már fel sem keltem, hanem alvás, és csak reggel keltem ki az ágyból, és sikerült, azelőtt nem :) sok sikert!
2016. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen jgy vagyunk mi is egyutt:) egy 20perc gyertyaba allas, es utana fekves alvas:) ez a biztos:) remelem esetleg a vasarnap ejfeli egyuttletbol is talan meg eletkepesek benn ezzel a modszerrel:)
2016. febr. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!