Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt álmodtam az este hogy...

Azt álmodtam az este hogy folyamatosan pisiltem rá (4-5db) terhességi tesztekre és mind egytől egyig pozitív lett! Volt már valaki így mostanában? A többi lent

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja volt egy pozi tesztem de sajnos megjött és elment a baba....

A párommal azóta többször voltunk úgy együtt hogy nem védekeztünk :)

Örülnénk neki ha ez igaz lenne :)

Tesztelni még biztos nem fogok mert még nem kell hogy megjöjjön és igazából csak annyi hogy 2 napja kicsit nagyon kicsit hányingerrel ébredek.

Valaki hasonló helyzetben? :)



#teherbeesés #pozitív teszt #terhesség. álom
2016. febr. 24. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz ilyeneket, mert folyton ezen jár az eszed.
2016. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem gondolok folyton erre!

De azért köszi

2016. febr. 24. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Bakker!! Ezt nem hiszem el!!! :D ugyanezt álmodtam 3 napja!!! Ráadásul a múlt havi +, és megjött is stimmel!! Nekem az álom után és azota halvány pozik a tesztjeim!! Drukkolok,hogy neked is így legyen! Mikorra nem várod? Ja hányinger szintén van nálam is ;) háát ilyen egybeesést! :D
2016. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Amikor babát terveztünk, azt sokszor álmodtam, hogy már terhes vagyok...olyat egyetlen egyszer álmodtam, hogy pozi a tesztem, és tudatom a párommal, hogy terhes lettem...abban a hónapban teszteltem először pozit a valóságban is! :)

9+4 hkm

2016. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:D

2. Ez tényleg durva egybeesés :))) :D Aztaaa

Gratulálok a pozi tesztekhez :D

A nem várt kb. másfél hét!


3. Azt tudni kell hogy SOHA de SOHA nem álmodtam ilyet :)

Hááááát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz :)

Viszont neked is gratulálok a babához :)


Úr Isten most nagyon izgatottá tettetek :D

2016. febr. 24. 09:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Érdekes én a vetéléseimet álmodtam meg mindig (nagyon koraiak voltak, max 5 hétig húztam), most nem álmodtam ilyet és múlt héten az orvosnál szívcsőpulzálást is láttam :)
2016. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En ma reggel akartam tesztelni, ezzel is almodtam , h mar megin negativ lett a teszt, reggel nm is volt sok kedvem hozza, de azert megcsinaktam, erre halvany pozitiv lett! :)
2016. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:) Júúúúj de jóóó :)

Gratulálok mindkettőtöknek :)


Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok mi van velem-velünk, mert mondom nem védekeztünk és SOHA nem álmodtam még ilyet :) :)

De akár mennyire is kíváncsi vagyok még nem tesztelek, megvárom a nem vártot :)

2016. febr. 24. 16:21
 9/17 mandiga ***** válasza:

Én is ámodtam nemrég, hogy nagyon halvány lett a tesztem. Másnap reggel csináltam is, és nagyon halvány lett, de nálam sajnos nem baba. :(

Nekem csak ilyen rossz történeteim vannak sajnos. :(

De neked nagyon drukkolok a babához!!!!!:)

2016. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Sikerülni fog neked is biztos :)

És nagyon szépen köszönöm :)

Minden esetre megírom majd ide ha tesztelek hogy mi lett :)

2016. febr. 25. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!