Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehet?

Beágyazódási vérzés lehet?

Figyelt kérdés

21.-ikétől vannak a termékeny napjaim netes peteérés kalkulátor szerint,szóval 21.-iétől együtt voltunl sőt előtte is 12.én volt meg a mensim bár ma kellett volna megjönnie a lényeg h ma is együtt voltunk az aktus után barna folyásom lett,most pedig vérzés nemsok de azért jön valamennyi,igaz ma voltam rákszűrésen de az után nem véreztem

Az aktus közben nem voltunk durvák h attól lehetne a vérzés

Tippek esetleg ?



2016. febr. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem,ha 21-e körül vannak a termékeny napok akkor,hogy várhattad mára a menstruációd?
2016. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Hát 12.dikén megjött és úgy írtam be a kalkulátorba a mensit így 21-ikétől vannak a termékeny napok a kalk.szerint

Úgy vártm mára hogy ma kellett volna megjönnie de két héttel hamarabb jött

Nemtudom jobban megfogalmazni bocsi ha érthetetlen:/

2016. febr. 24. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 12.én volt a ciklus első napja akkor mostanában lehet peteérésed ha 28 napos a ciklusod és csak kb 14-15 nap múlva kell,hogy megjöjjön.Hány naposak a ciklusaid? A follicularis fázis (tűszőrepedés előtti időszak) bármilyen hosszúságú lehet ez változó 7-19. nap is akár de a luteális fázis (tűszőrepedés utáni időszak) jó esetben mindig legalább 12-14 nap. Így könnyen kitudod számolni mikor vannak a termékeny napjaid ha rendszeres ciklusod van.Hány naposak a ciklusaid?
2016. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1x jött meg 31.napra de mindig 28.naposak voltak
2016. febr. 25. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt talácsolom,hogy ciklusod 10. napjától 17.napjáig kétnaponta legyetek együtt! :) Akkor tuti elkapjátok a peteérést.
2016. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!