Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy működik a beágyazódás és...

Hogy működik a beágyazódás és mikor van beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

A beágyazódás 7-12 nap ha jól tudom. Mivel babát tervezünk,sokat olvasgatok. Tehár az érdekelne,hogy pl hogyan pozitív egy teszt (és most itt vegyük úgy,hogy ténylegesen pozitív) a 9 vagy 10 vagy11.dpon,ha a beágyazódás 12.napon fejeződik be? Olvastam olyat is,hogy a beágyazódási vérzés a 12.dpon volt de a teszt már hamarabb volt pozitív. Én azthittem,hogy a beágyazódás végétől plusz 3 nap mire kimutatja a teszt a hcg-t.


Vagy akkor miután kezd beágyazódni,pl a 7.dpon,azután mert kezd is nőni a hcg?


2016. jan. 25. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a saját esetem tudom leírni. Ovu után 9 nappal időn túli pozi, rá két napra időn belül is. Beágyazódási vérzés nuku.

Második babánál késés után két nappal erős pozi, beágyazódási vérzés szintén nuku.

Tudom,hogy van akinél van, de szerintem ez a ritkább. A HCG pedig mindenkinél máshogy növekszik.

2016. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már a megtermékenyített petesejt is termel némi HCG-t! És igen, amint megkezdődik a beágyazódás elkezd termelődni (méghozzá nagyon gyorsan) a HCG. Nekem a 10. vagy a 11. dpo-n már mindig mutatta a teszt a két csíkot, ha baba volt. Ez persze nem törvényszerű és nem is tesztelgetnék korán, de nekem gyógyszer miatt kellet...
2016. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!