Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt hosszában...

Ovulációs teszt hosszában kettévágva is működik?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, miszerint az ovulációs tesztet az illető ketté vágta (hosszában), és úgy is működött. Van itt olyan valaki, aki kipróbálta ezt?

Tudom, hogy nem egy eget rengető összeg egy doboz teszt, de ha félbevágva is használható, akkor mi értelme több pénzt kiadni érte? Csak tapasztalatokat várok, okoskodók kíméljenek. Köszi



2016. febr. 24. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztosan mukodik, a papircsikosnak ettol nem lesz baja.

En is olvastam mar errol a megoldasrol.

De nem tudom te milyen fajtat hasznalsz, en mar hasznaltam 3 kulonbozo markat es mindegyik olyan vekony alapban, hogy beletorne a bicskam a vagasba. :)

2016. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék. Olyan kicsike kis vékonyak az én ovu tesztjeim, hogy nem is tudnám ketté vágni. Viszont én nem patikában, drogériában vettem, hanem nagyon olcsón rendeltem. 50 db volt szállítással kb 4 e ft, szóval nem éri meg vele vacakolni szerintem...
2016. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebayről rendelj, fillérekért van.vagy aliexpress
2016. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én az utolsó ovu tesztem szétvágtam, olcsó vaterás one step volt. végül is működött, mert megjelent rajta a két csík, de az az oldala ahol elvágtam, végig rózsaszín lett.
2016. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem működött, én is sokszor szétvágtam, de csak akkor, mikor vastagabb volt a tesztcsík, mert azt a nagyon vékonyat lehetetlen szétvágni.
2016. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a tanácsokat,és hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat, aranyosak vagytok :) Én gyógyszertárban vettem a tesztet, kb. 3000 ft volt, és csak 5 db van benne, szóval nem valami olcsó...A papircsíkocskák nem valami szélesek, de simán ketté tudtam vágni (ma leteszteltem) :D Szerdán kezdem a tesztelgetést, majd megírom, hogy nekem milyen tapasztalataim lesznek...

Egyébként mennyire hasznos ez a teszt? Van itt olyan valaki, aki ennek a segítségével lett várandós? Én most próbálom ki először, most lesz a 2.próbálkozós hónapunk. Elsőre nem sikerült sajnos (de lehet h nem is jókor voltunk együtt), igy gondoltam evvel rásegítek kicsit a dologra :)

2016. febr. 27. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
én 50 db vettem :) poton pénzért :)
2016. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!