Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A negatív teszt és terhességi...

A negatív teszt és terhességi tünetek mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Az októberi menstruációm 2 napos volt a novemberi kimaradt. Minden tünetet produkálok. Észrevehetően megkeményedett az alhasam és kicsit puffadt is. De a teszt negatív. Mi lehet az oka?
2007. nov. 11. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Mi is hónapokig próbálkoztunk és én is állandóan figyeltem magamat,sőt nekem is kemény tüneteim voltak mégsem voltam terhes..csak nagyon akartam és már az agyam elhitette velem,hogy az vagyok.Ha mégis úgy érzed terhes vagy ,vegyél egy tesztet egy hét múlva és ism.meg vagy a legbiztosabb ha elmégy orvoshoz.Az a legtutibb...S a legjobb ha nem görcsösen akarod a babát ,mert akkor csak pszihés tünetek lesznek.Sok sikert a babához:)
2007. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!