Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Homerozes: mit csinaltok...

Homerozes: mit csinaltok akkor, ha a megszokott ebredes elott nehany oraval is megebredtek? Melyik homersekletet veszitek valosnak?

Figyelt kérdés

Altalaban vegig alszom az ejszakat es 6-utan szoktam ebredni. Akkor merem a homersekletemet ahogyan kell.

Ma ejjel viszont orakkal korabban, az ejszak kozepen ebredtem meg, pisilnem kellett. Azt sem tudtam hany ora, gyorsan megmertem meg a homersekletemet, mielott felalltam. Azutan lattam csak, hogy meg ejjel van (2-3 kozott volt).

Visszaaludtam ujra es 6:30-kor ebredtem, tehat kb 4 orat aludtam meg. Ismet megmertem a homet, teljesen mas volt, 4 tizedes a kulonbseg.


Jartatok mar igy?

Ilyenkor melyiket vegyem alapul? A szokott idoben mertet, vagy az elso ebredest? Vagy egyik sem jo?


2016. febr. 26. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ebben az esetben a 2. mérést venném alapul. 4 óra alvás az sok.

ha 6kor kell kelnem és 5 körül megébredek, akkor azt, az első mérést szoktam beírni. ha viszont úgy ébredek fel hajnalban, hogy még legalább 2 órát tudok aludni, akkor úgy veszem, hogy nem is voltam fent, nem mértem.

2016. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 ciklus alatt kb 5x járok így. Nálam is 3-4 tizedes az eltérés. Mindíg a 2.értéket veszem alapul ilyenkor,kivéve ha pl 5-kor megyek ki pisilni és egyébként meg 6-kor kelnék.


De nálam reflexből működik,hogy ránézek a telefonomra,hogy hány óra van.

2016. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, akkor a rendes ebredesest irom be. :)

En altalaban ejfel korul ebredek a pisiles miatt, azzal nem is szoktam foglalkozni, de ez a ma ejjeli bekavart. Tolton volt a telefon, azt sem tudtam hany ora van, csak mertem automatikusan mielott felalltam.

2016. febr. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!