Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy a reggeli...

Hogy lehet, hogy a reggeli tesztem halványabb mint az esti?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia ,

képet nem tudsz feltenni ?

Ugyanolyan teszttel teszteltél???

2016. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt.
2016. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ugyan azok a tesztek.Annyi a különbség a kettő között,hogy a ma reggelin már a rózsaszín alatt is láttam halványan,tegnap meg csak akkor láttam amikor kifehéredett a háttér.Még várok egy kicsit,hogy a teszt száradjon és rakok fel képet!
2016. febr. 26. 09:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Na nem tudok képet feltenni mert nem látszik semmi a képen,pedig szabad szemmel jól látható...
2016. febr. 26. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
A teszt 10 percen belül értékelhető, ha vársz, hogy száradjon, akkor mit fogunk értékelni? Persze pozinál ott marad a csík, de lehet az ál negatív is.
2016. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Álpozitívat akartam írni..
2016. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam egyből megjelent a csík!Az,hogy várom,hogy megszáradjon mert akkor jobban fotózható az miért fáj neked?Nem hinném,hogy álpozitív lenne több teszt is...
2016. febr. 26. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a délutáni vagy az esti volt mindig az erősebb, a reggeli "koncentráltabb" meg azért gyengébb volt a teszten. Úgy látszik mi fordítva vagyunk bekötve :)
2016. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!