Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem magas a prolaktin más...

Ha nem magas a prolaktin más is okozhatja a tej folyást?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál de elvileg jó a prolaktin szintem!De mondjuk az is igaz,hogy nem ciklus szerint csinálta 3. és 21. napon,hanem mensi előtt kb. 5-6 nappal.Nem tudom,hogy ez befolyásolja-e?Azért írt fel bromot és elküldött egy mell ultrahangra is de oda csak 04.13 kaptam idő pontot! Ha nem lesz jobb akkor mindenképp elmegyek endodokihoz mert most nődokihoz voltam!Lehet mástól is ez?
2016. febr. 26. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, pl. daganat...
2016. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na azért a daganat elég ritka, persze sajnos benne van a pakliban. Más hormonális eltérés is okozhatja akár, nem kell, hogy a prolaktin legyen magas.
2016. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!