Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett barnázás majd...

Mensi helyett barnázás majd pár csepp vér?

Figyelt kérdés

Tegnapelőttre nem vártam aztán délután barna fehéres krémes folyás jött aztán vérzés de csak a bugyin volt és max.egy óráig tartott.

Hányinger görcs has szurka van teszt negatív

Tapasztalatok?

Hétfőn csinálok még egy tesztet


2016. febr. 27. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondom van, holnapra nem várom, ma barnáztam 1x egy nagyon picit, görcsöl a hasam, melleim fájnak. Tesztet nem is merek csinálni, úgy döntöttem várok, majd csak akkor tesztelek, ha biztos jelek vannak. Eddig ki tudja már mennyi tesztet pazaroltam el...
2016. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez még bármi lehet, közelgő menstruáció is, meg baba is.

Csak a teszt ismétlését tudom javasolni, bár már nemvárt körül illene kimutatnia annak is. De ha szokott késni, belefér, hogy negatív.

Szurkolok, hogy baba legyen! :)

2016. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem nincs itthon tesztem :( ma már a hasfájásom sokkal enyhébb és nem is görcs, más jellegű a folyásom pedig fehéres-átlátszó, nem sok. 37 fok volt a hőm reggel és a melleim fájnak. Majd kiderül, mi/ki okozza :)
2016. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!