Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt válhat...

Terhességi teszt válhat magától használat után 2 nappal pozitívvá?

Figyelt kérdés

Két napja csináltam egy tesztet, csak a kontrollcsíkot láttam rajta, mást nem.

Visszatettem a dobozba és mikor ma dobtam volna ki, valamiért elővettem, hogy megnézzem és halványan ott van a másik csík is. Halvány nagyon, de ott van.

Lehetek terhes?

Vagy ilyen lehetséges, hogy utána csak úgy elszíneződik az is?

Ma kellene megjönnie, eddig semmi.


2016. febr. 28. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Az csak száradási csík.
2016. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Te se olvasol betegtájékoztatót. Tudod, kis papír betűkkel a dobozban. Olvasd el.
2016. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

50-50%

Volt nem egy embernek már időn túli poziból baba de volt akinek nem. Ha késik még pár napot akkor tesztelj újra és kiderül:)

2016. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Csatlakozom a 3.válaszolóhoz. Nekem időn túli pozi az pozi volt. Reggel teszteltem 8-korül. Délben még ránéztem de semmi sem volt rajta. Este mikor kiakartam dobni,halványan,színesen ott volt a csík. Másnap időn belül is pozitív lett.


Persze előfordulhat,hogy száradási v szellemcsík,de ezt senki sem tudja 100%-ra mondani.

2016. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma is tesztelek egyet, hátha :)
2016. febr. 28. 11:00
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Van amelyik teszt tajekoztato azt irja, hogy pl 10 perc utan nem valos az eredmeny, de talalkoztam olyannal is, hogy idon tuli pozitiv eseteben ismetelni kell a tesztet, de nem feltetlenul teves a pozitiv.

Olyannal mar en is talalkoztam, hogy nagyon halvany volt a masodik vonal, de masnap jobban latszott, miutan kiszaradt. (De teny, hogy latszott idon belul is, csak nem annyira erosen.)


Szoval az ujabb teszteles szukseges.

2016. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szia! Én is igy jártam, nem várt elött egy nappal gólyahír időn belül negatív aztán este meg már halványan ott volt a csík. Aztán ma reggel romed 25-össel meg negatív....Csináltál azóta másik tesztet?
2016. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Engem három napig szivatott így a teszt :) 3 napig 3 teszten nagyon halvány csíkocska volt mire megszáradt. Azért volt gyanús, mert addig soha nem volt száradási csíkom sem. Én terhes voltam végül.
2016. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Most csináltam egy tesztet (Gólyahír) és semmi..

Viszont még menzesz sincs (igaz ma kellene jönnie csak).

2016. febr. 28. 12:53
 10/14 A kérdező kommentje:

Figyelni fogom a tesztet,hátha..

Lehet, hogy az előző csak száradási csík volt sajnos..

Tünet annyi, hogy a mellbimbóm érzékeny már kb egy hete és hasi diszkomfort érzésem van néha, meg a méhem környékén ilyen fura hullámzó érzés néha.

Persze lehet, hogy ezeket beképzelem :)

2016. febr. 28. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!