Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy Canesten kúp használat után 2 nappal vizes, bő folyása volt?

Figyelt kérdés
Ma ez történt velem, azt hittem, a magzatvíz, mert teljesen színtiszta víz volt, és teljesen átáztam. A kórházban kiderült, hogy nem. 39+5 km
2009. jún. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A kórházban mit mondtak?Ők jobban értenek hozzá mint mi. Különben a kúpok kicsit visszafolynak az igaz, de talán nem ennyire és nem átlátszóak.Szóval szerintem nem a kúp volt, de nem vagyok orvos...
2009. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kórházban megvizsgáltak, és megtalálták még a kúp túrós, fehér maradványait; papírral megnézték, van-e nyoma magzatvíznek, de a teszt nem mutatott semmi ilyesmit. De így is a kúpnak tulajdonították a vízszerű folyásomat, hogy ez így terhesség végén előfordulhat....

Ma reggelre pirosas váladékom van, gondolom, ez a nyákdugó lesz...? Éjjel ment 1X a hasam, görcseim össze-vissza vannak, de túl gyengének érzem még őket.

Szörnyű ez a bizonytalanság!!!

(köszönöm érdeklődésedet!)

2009. jún. 13. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ma mondta a szülésznőm,hogy kevés gombás fertőzésem van,de elég a krémet használni.Szerinted a kúp okozhat valami gondot?Mert azt hatásosnak gondolom mint a kémet... Neked mióta kell használnod és meddig.Én is a vége felé járok a terhességnek 38+4nap,de nem szívesen folyamodnék semmi canesten dologhoz...Szerinted mi van ha nem használom? KÖSZI a választ,nagyon várom.
2009. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!