Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet 2napos menzi a beágyazódás?

Lehet 2napos menzi a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy 2 hetet késett a menzim és összesen 2 napot volt meg "alig" de szép tiszta világos volt a szine, lehet ez a beágyazódás jele? Tavaly volt egy abom kb 7hónappal ezelőtt azota nem mindig jött meg rendszeresen de a vizsgálaton nem mutatkozott semmilyen elváltozás vagy szövődmény. Kb 1 héttel azután csináltam egy tesztet hogy meg kellett volna jönnie de negatív lett. Szerintetek van esély rá hogy jön az új családtag? :)

#baba #Béágyazodás #2 napos menzi
2016. febr. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát éppen lehet,de kb mennyi az esélye,hogy 2 hét késésnél ilyen vérzéssel jelentkezik a beágyazódás,na meg mennyi az esélye,hogy nemvárt napján,vagy utána volt péd? :)


Szerintem nem baba jön:( mert írod hogy 7 hónapja nem jön meg rendesen. Peteérésed az egyébként van?

2016. febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen van, akkor lehet hogy csak most és csak így jött meg. Köszönöm
2016. febr. 29. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj :) ha érzed,hogy most valami más,akkor 1 hét múlva tesztelj mégegyett és az már szerintem biztosat fog mutatni!
2016. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!