Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén miket...

Beágyazódás környékén miket érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rágörcsölök, pl nem akarom keresztbe tenni a lábam stb.

2016. febr. 28. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem teszed keresztbe a lábad? én most vagyok 38 hetes, és ma megpróbáltam és már nem megy. használd ki, amíg még lehet.:)


semmi nincs, amire figyelned kellene, ha meg is fogant, akkor sincs köztetek kapcsolat még elég sokáig. esetleg legyen egy szép vasárnapotok! menjetek el sétálni, egy moziba, egy étterembe, lazítsatok!


hajrá!:)

2016. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

A bázisugrást és az autóbalesetet. Más nincs.

Meg mondjuk a rágörcsölést, mert az stresszt okoz, az meg kortizolt nyom a vérbe, ami elég frankón tudja gátolni a fogamzást.

2016. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod keresztbe tenni a lábad? :O

Én semmi különösre nem figyeltem. Persze nyilván ne drogozzál :D de hogy ne tedd keresztbe a lábad?? Szép is lenne ha ennyi befolyásolná, már kihaltunk volna.

2016. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm... az egyik gyereknél influenzás voltam magas lázzal, a másiknál meg ételmérgezésem volt, és 3 napig szinte fel sem álltam a vécéről - mindkétszer rá egy-másfél hétre derült ki, hogy az a hónap volt sikeres.
2016. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éljél úgy, ahogy eddig is.
2016. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A rágörcsölést... éld tovább az életed, úgy, ahogy eddig.


Első terhességemnél például túrázni voltunk a barátokkal, két hegyet másztam meg, mikor még nem tudtam, hogy baba van. Pont a beágyazódás környékén lehetett.

A mostani terhességemnél pedig szilveszteri buli volt, alkoholt is ittam (nem sokat, nem rúgtam be).


Ha egy baba meg akar foganni, akkor semmi nem akadályozza meg. :)

2016. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

:-D

Hát,ha gyereket akar,ne is tegye keresztbe a lábát! Inkább szét...az hasznosabb a teherbeesés szempontjából!

2016. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!