Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van olyan, hogy a...

Tényleg van olyan, hogy a megrepedt tüsző "átvándorol" a másik oldali petevezetékbe?

Figyelt kérdés
A jobb oldali petevezetékem kivették méhenkívűli miatt. Ebben a ciklusban uh-val nézték a ciklusomat és a jobb oldalon volt tüszőtepedésem. Azt mondta az orvos, hogy így is lehetsége a teherbe esés. Mivel átvándorolhat a másik ép oldalra a petesejt. Olyan jò lenne... De vajon mennyi lehet az esélye? Mondjuk én annak is rettenetesen örülök, hogy van rendes peteérésem. Ti hallottatok ilyenről?

2016. febr. 29. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam ilyesmiről. Nem kizárt.
2016. febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogy van esély arra, hogy a petevezető nélküli oldalon megrepedő tüszővel essek teherbe. Nem tudom, végül melyikkel sikerült, de egy petevezetékkel elég könnyen összejött.
2016. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sincs petevezetékem jobb oldalon, és terhes lettem. Én is abba kapaszkodtam, mint te, hogy átvándorol stb. Tulajdonképpen december óta próbálkoztunk ténylegesen újra, és február közepén pozitívat teszteltem! Előtte 1,5 évig nem jött össze, de a méhen kívüli sokkhatás miatt tudatosan kihagytam a középidőt... Drukkolok neked!!!
2016. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as! Gratulálok! :)


Reménykedem én is nagyon! Beszélek a kis sejtemhez, hogy uzsgyi át a túloldalra... :D :D

2016. febr. 29. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Én decemberben voltam dokinál, és kiderült hogy Trichonomas-om volt. Ekkor nézett meg, bal oldalon volt a egyébként a domináns pete decemberben. A betegséget kikezelték, én úgy érzem emiatt volt méhen kívülim korábban, mert már régóta lappanghatott bennünk a párommal. A következő hónapban ugye valószínű jobb oldalon érett a pete, nem sikerült, de azért próbálkoztunk. És mikor pozi lett a tesztem, bal oldalt érhetett (ha feltételezzük hogy váltakozva érik). Ha ebben a hónapban esetleg nem is sikerülne a baba, én azt tanácsolom, hogy te és a párod is kezdjen szedni nagyobb dózisban vitaminokat (én pl. a vitmainkirály profi plust szedtem a párommal együtt, ami nagyobb dóziusú) így következő hónap esélyesebb lehet! Drukkolok neked is hogy sikerüljön!

2016. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vitaminokat szedünk már két hónapja. Van benne valami, hogy fertőzés miatt lett méhenkívűli. Szerintem nekem is. Nekem eddig nem csináltak tenyésztést. Valahogy nem jutott eszükbe. :/

A héten megyünk a BMC-be, elkezdjük a teljes kivizsgálásokat. Csoda lenne ha ez a hónap sikeres lenne de ha nem akkor is el van indítva a lavina. És úgy biztos sikerülni fog. :)

2016. febr. 29. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, csak érdeklődöm, hogy azóta sikerült-e?
2016. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!