Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek kémiai terhessége...

Akinek kémiai terhessége volt, az legközelebb kapott progeszteron pótlást, ha igen mikortól? és mennyit

Figyelt kérdés
5 hetesen megszakadt a terhességem,volt több pozitív tesztem,de nem erősödtek,sajnos meg is jött,a kislányom előtt is volt ilyen esetem,csak akkor az inzulinreszisztanciámra fogták,a kislányommal is barnáztam igaz nagyon picit és el is múlt,az akkori orvosom semmit nem adott,szerencsére megmaradt,most 2 éves,de ezek tudatában,hogy most megint így jártam,ha megyek dokihoz biztos kérni fogok,csak érdeklődni szeretnék aki így járt,hogy mikortól szedte,pozi teszttől,peteérés után?És mennyit.Köszönöm.

2016. febr. 29. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kaptam viszont 2 nappal miután az orvos megállapította a terhességet mehettem vissza barnázás miatt és akkor kaptam. Ez 6 hetesen volt és 2x2 volt az adagom, utrogestan.
2016. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. febr. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!