Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm állítása szerint nem szokott késni a menzesze, mióta együtt vagyunk, azóta szokott előfordulni 2-3 nap késés. Nem mindig védekezünk, ha nem védekezünk akkor természetesen megszakítjuk. Tudom hogy előváladéktól is teherbe eshet, mindennel tisztában vagyok, ezt csak azért írom le mert megszeretnélek titeket kérni hogy ne ócsár kommenteket írjatok, hanem tanácsokat, tapasztalatokat.

A lényeg hogy 1 hete késik barátnőmnek. Hallottam már olyanról is akinek 2 hetet késett már, stb. Nagyon beteg volt szegény, láz, köhögés sokáig. Ez is közrejátszhat a késésben, vagy már rögtön terhességre kell gondolni? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2016. febr. 29. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk a teszt, vagy az orvos eszetekbe sem jutott? Akkor milyen kommentet is vársz tulajdonképp? A megszakítás soha nem volt védekezés.
2016. febr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a tesztel, de elsősorban esetleg tapasztalatokat várnék, vagy hallott dolgokat.
2016. febr. 29. 17:59
 3/19 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy kicsit görcsöl.
2016. febr. 29. 18:00
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, milyen "hallott" dolgokra gondolsz?


Egy nemi életet élő nőnél MINDIG kell gondolni egy esetleges terhességre, ha késik a menzesze, főleg ha nem védekezik rendesen.

2016. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Itt hiába a tapasztalat, minden embernek más a szervezete, nem egyforma.

Már 2 napos késésnél a teszt lenne a legelső gondolatunk.

Itt nem mész semmire, nem az itteni emberek fogják megmondani a választ.

2016. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor mint lehetséges opció az égvilágon minden fenn áll, igaz?
2016. febr. 29. 18:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Simán lehet terhes, nagyobb az esélye hogy az, mint hogy nem az. Egy tesztcsík a dm-ben, rossmannban 300 ft, úgyhogy talán jobban jársz ha a gyk helyett leszaladsz valamelyik drogériába. Reggeli vizeletből jobban kimutatja, érdemes akkor tesztelni. Itt senki nem tudja, hogy terhes-e, ezt egyenlőre a doki sem tudná megállapítani, nagyon a terhesség elején van, ha egyáltalán terhes.
2016. febr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően 3-4 nap késés bármikor előfordulhat, nem robotok vagyunk. 1 hét kicsit sok, lehet normális is, lehet valamilyen más oka is, pl.: terhesség (ez a leggyakoribb), betegség (általában valamilyen női baj, vagy hormonális gond), stressz. Egy influenza miatt a legtöbb nőnek nem marad ki a menzesze, szóval ezt nem gondolnám gyakori esetnek, de minden ember máshogy működik.
2016. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A nővérénél is előfordult már 2 hetes késés. Remélhetőleg itt sem kell valami másra számítani.
2016. febr. 29. 18:11
 10/19 A kérdező kommentje:
Stresszes is. (érettségi előtt van, sokat készül a felelésekre)
2016. febr. 29. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!