Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 22 én volt az utolso...

Január 22 én volt az utolso menzim. Együtt voltam a párommal 26. án. Utánna február 5. én lett egy uj kapcolatom. Február 5én lefeküdtünk. Terhes vagyok. Teszt 2 csikot mutatott. Kitől lehet a baba? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Kitől lehet a baba a régi páromtol vagy az ujtol? 2 napja csináltam a teszet.De viszon szeretnék 5d uhra elmenni,hogy pontosan tudjam háyn ehet vagyok.lenéző válaszokat nem szeretnék.Csak segitséget
2016. febr. 28. 21:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Az új pároddal már egyből nem is védekeztél?

Egyébként, ezt mi nem tudhatjuk, hogy kitől van..

2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én az újra tippelek.
2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
De védekeztünk csak kiszakadt a gumi. Ha február 5.én voltam vele akkor az még korai lenne,hogy a teszt kimutatja szerintem.
2016. febr. 28. 21:25
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Hány naposak a ciklusaid?

A február 5-i egyébként esélyesebb, de bármikor lehet extra ovuláció, a ciklus elején, én most pont egy ilyenből vagyok terhes. Ahhoz meg nem kell 5D ultrahang, hogy megmondják, mikor fogant, egy sima ultrahangból is meg tudják állapítani a terhesség elején, hogy 6 hetes, vagy 8...

2016. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utánit azért bevehettél volna..főleg, hogy új férfiról van szó.

Akármelyiktől lehet így látatlanban.

Majd az orvosnál kiderül, hogy hány hetes lehetsz.

2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy volna korai...az új párodtól vagy terhes!5-e óta eltel 23 nap..egy tesztnek minimum 14 nap kell,hogy kimutassa a terhességet és Te bőven benne vagy...

5d uh-ra elmenni tök felesleges...első sima hüvelyi uh-n meg fogja mondani a doki,hogy hány hetes vagy.Egyébként mensid után 14 nappal voltál az új pároddal ami pont ovulációra esik úgyhogy ez a baba nem a régi párodé...

2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom. január 22.én jött meg és január 26.án mult el. és másnap voltam a régi párommal. az ujjal pedig február 5.én de vele együtt voltam régen 3 évig és nem sikrült a baba rengeteg probálkozásra.
2016. febr. 28. 21:32
 8/35 anonim ***** válasza:

napi kamu :) de azért válaszolok rendesen, ki tudja, lehet valakinek jól fog jönni...


5D-vel nem nézik mekkora :D sima 2D-vel megmondják és onnan, hogy 12. hétig minden baba egyforma. de ehhez hozzá kell adni 2 hetet, mert az utolsó mensiretől számolják és a peteérés ugye ciklus közepén van általában. így ha elmész uh-ra akkor azt fogják tudni mondani, hogy "igen, január 22.-én vérzett utoljára anyuka", de fogantatást nem néznek, hisz már maga a méhbe jutás is lehet egyiknek 5 nap, másiknak 12 nap!


dns tesztnek hívják, azzal tudják megmondani ki az apa.

de amúgy mensi első napja után 4 nappal nem igen van peteérésed...

2016. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

"de amúgy mensi első napja után 4 nappal nem igen van peteérésed"

Kicsi rá az esély, de nem lehetetlen, én a mensi utáni 5. napon estem teherbe az ultrahang szerint.

2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok :D jajj, ost olvastam a 7es kommentedet és szakadok :D basszus, elfelejtetted, hogy még a kérdés kiírásakor azt kamuztad, hogy 18 vagy! babával próbálkoztatok 15 éves korodban vagy mire gondoltál? :D


házid azért remélem kész van, irány most már az ágy!

2016. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!