Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség? Vagy csak...

Ez lehet terhesség? Vagy csak a kóvetkező mestruációm?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm 01.26-án volt meg. 15--19-ig fajtak a mellbimbóim ami rám nem jellemző. A hasam is fájdogált és most is néha belenyilal. 26-án volt egy halvány rózsaszín és egy kis barna pecsét majd semmi és szintén ma barna pecsételő vérzésem ami igen kiss mennyiségű volt. Vasárnap csináltam délutan tesztet de negatív lett. Nekem 32 és 36 nap közöttiek a ciklusaim. Szeintetek? Már nagyon vágynék egy babára..

2016. febr. 29. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
van ra esely szerintem, de tesztelj megint. nekem is volt barna folyasom mikor megkellett volna jönnie. Aznap negativat teszteltem, de masnap mar pozitiv lett :) Most a 19. hetben vagyok. Irj majd mi lett a teszt eredmenye. drukkolok :)
2016. márc. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom pontosan kiszámolni hogy mikor kellene megjonnie és mikor volt peteérésem. Így nemntudom hogy mikor érdemes még egy tesztet csinálnom. Teganp óta megint nincsen barna folt...és ha 36 napos ciklussal is számolom ezt a hónapot is akkor holnap kellene megjonnie elvileg. De ilyen össze vissza barnázás még soha nem volt. Ez jelenthet beágyazódást ha kb 4 nappal számoljuk?
2016. márc. 1. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok.szerintem varj meg par napot es ha tovabbra sem jön meg akkor a hetvegen tesztelj. Addigra szerintem ki kell hogy mutassa a teszt.
2016. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor csinaltad a tesztet?
2016. márc. 1. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
csütörtöki napon kellett volna megjönnie, akkor volt barna folyasom.akkor meg negativ lett. penteken mar volt halvany masodik vonal, es szombaton mindket teszt poziziv lett (egy digitalis, egy normalis) mikor teszteltel utoljara?
2016. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este es negativ lett....

De már elképzelbu sem tudom hogy milyen hosszú ciklusaim lehetnek

2016. márc. 2. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:
na igen, ugy nehez ha nem lehet pontosan tudni hogy hany napos a ciklusod. nekem 27 napos, nem volt nehez kiszamolnom hogy mikor kell hogy megjöjjön. szerintem varj hetvegeig.ha nem jön meg, tesztelj.es ha negativ es tovabbra sem jön meg, akkor elmennek dokihoz.vervetelböl hamarabb megtudjak allapitani a terhesseget
2016. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!