Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm (17 és fél), és én...

B. George kérdése:

A barátnőm (17 és fél), és én (25) babát várunk :-) Nem volt betervezve de úgy vagyunk vele ha így alakult akkor megtartanánk! Anyósomnak most fogjuk elmondani, van e joga esetleg arra kényszeríteni, hogy elvetessük?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 04:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kenyszeriteni akkor sem lehetne ha csak 14 eves lenne, igy meg foleg nem. Mire szul, nagykoru lesz.

Te 25 vagy, gondolom dolgozol, igy el tudjatok tartani.

2016. márc. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mivel te nagykorú vagy ìgy sokkal egyszerűbb.

Pàrod tudja magàt nagykorusìtani,ìgy sajàt maga is dönthet,hogy mi legyen,ràadàsul mire meglesz a baba úgy is betölti a 18. évet,tehàt a gyereknek sem kell gyàm,mert ott lesz neki az anyja meg ugye te.

Kérdés,hogy fel vagytok-e készülve? Anyagilag erkölcsileg stb...


Azért jobban kellett volna figyelni,főleg Neked,aki jóval tapasztaltabb vagy.

2016. márc. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Hát tényleg nem terveztük, és odafigyeltünk, ez tényleg azon ritka besikerült baba közé tartozik ! De nem bánkódunk, egy babának csak örülni lehet ! Az anyagi dolgok megvannak ! Még esetleg amitől tartunk hogy nem tudni anyósom hogy reagál rá, ez miatt feljelenthet, hogy 17 és fél évesen, esett teherbe a párom ?
2016. márc. 1. 04:53
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Feljelenthet, de nem foglalkoznak vele. :) Főképp azért mert közös megegyezésen alapult a dolog. Szal ezen nem kell párázni. Am nyilván osztani fogja az észt, szar alak leszel, ha úgy van, de hamar megbékél majd. Ha meglesz a baba akkor meg majd örülni fog. Kb ez várható. Ha am normális az anyós, akkor nem leszel szar alak se, de lesz egy mit hogyan stb egészestés beszélgetés! Após helyében egy fej vagy gyomor mindenesetre bejátszhat. :)
2016. márc. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1, Se abortuszra, se a terhesség megtartására nem lehet kényszeríteni senkit. Mivel a barátnőd még nem nagykorú, ha ellentét van közte és a szülei között, gyamhivatali segítséget kell kérni -ok szinte minden esetben a terhes nő akaratát ervenyesitik.

2, Semmi torvenyellenest nem követtél el, nincs miért feljelenteni.


Anyagi háttér, lakhatas megoldott?

2016. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Kivetted "időben", mi? Az nem olyan véletlen besikerülés, max. ti nem hittétek.

Sajnálom a lányt. Végzettség nélkül gyerekfejjel egyik anyagi függőségből a másikba... és még maga se tudja hogy ez rossz.


De nem, nem kényszerítheti.

2016. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

kedves 6. válaszoló!

Én fogamzásgatló mellett lettem terhes nagyon kis esély van rá de előfordul. Szóval hogy ha tényleg ilyesmi úton esett teherbe a lány megértem.

Kérdező kérdésére: én 19 voltam mikor elsőnek teherbe estem,nem tervezett volt véletlen jött össze mint ahogy azt az előbb írtam. Édesanyámmal éltem még akkor és nagyon konzervatív mellé, de miután elmondtuk neki hogy jött össze az unokáa nem haragudott hanem elsirta magát a boldogságtól.:) ha nálatok is tenyleg vigyáztatok es elmondjatok igy csuszott be biztos megerti. Feljelenteni nincs értelme és kötelezni se tud titeket. Ha felvagytok készülve rá még ha nem is 100%osan nem lesz baj.

2016. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as, láttad a 7-es linkjét? Most vette el a szüzességét a csávó és rögtön telibe is durrantja? Szerinted szedett tablettát? Aligha. Óvszer? Aligha.

Egyébként nem egyértelműen pozitív a teszt.

2016. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 25 éves vagy, több eszed is lehetne.
2016. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!