Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt valaki itt akit abortuszr...

Volt valaki itt akit abortuszra próbáltak kényszeríteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval direkt nem védekeztünk 1 évig most teherbe estem, 6 hetes vagyok, de a barátom mégsem akarja a babát ma egésznap mondta menjek abortuszra, ő nem akarja ezt, viszont velem akar maradni, de ha megtartom akkor nem


Én nagyon ellene vagyok egyébként az abortusznak, már a gondolatát sem bírom elviselni. volt valaki hasonló helyzetben?


2014. szept. 14. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Hát én először is jól pofán vágnám a "barátodat", aztán elküldeném a...!!!! Itt már csak az a kérdés, tudod-e egyedül vállalni a babát, mert ez a pasi nem szeret, az tuti!!
2014. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Nos, ez velem is megtortent, azzal a kulonbseggel, hogy a 11. heten gondolta meg magat apuka.

A dontes egyedul a tied. A kovetkezoket kell figyelembe venni:

-Megfelelo e a lakshelyzet? Van hol lakni a gyerekkel?

-Anyagilag belefer e egy gyermek nevelese? Van e relative biztos munkahely, ahonnan TGYASra, GYEDre mehetsz?

-Csalad, baratok tamogatnak e?

-Eleg erosnek erzed e magad lelkileg, ertelmileg ahhoz, hogy egyedulallo szulo legyel?

-Fel tudod e dolgozni es erted e, hogy a gyerekre az apja nagy valoszinuseggel soha nem lesz kivancsi?


Ha igen, akkor tartsd me. Hacsak egy kerdesre is nem a valasz, el kell gondolkodni az abortuszon.

Mondjuk a pasival mindenkeppen szakitani kell.

2014. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szánalmasan viselkedik :( egésznap sírok és remegek, tegnap összevesztünk ő ki akar békülni, mert szerinte tegnap az n hibám volt, tény elég durva hangulataim vannak 2 hete, de ezekhez a feltételekhez kötötte
2014. szept. 14. 19:36
 4/20 A kérdező kommentje:

-van saját lakásom, ahol csak rezsit kell fizetni így ez biztos


- tanulok így megvan a GYED-em TGYÁST is kapni fogok mert mellette rendesen dolgozok teljesen jó bejelentett fizetéssel


- anyukám szerencsére támogat


-jobb lenne ha nem keresné egyébként, de ő azt mondta ha megtartom nem lesz velem de a gyereket támogatja (remélem hogy nem ... és remélem hogy kamu)

2014. szept. 14. 19:52
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha együtt akartátok a babát, akkor gerintelen, hogy mikor ott egy érző élőlény, ami a saját vére csak úgy megölné.Nem vagyok abortusz elenző, de ellenzem.Ha támogatnak és minden ami csak szükséges adott, akkor tartsd neg.Az ilyen ember ha nem most majd máskor fenyegetőzik elhagyással. Ha jó volt nem védekeznie akkor legyen jó felnevelnie. Az a véleményem, ha azt mondja támogatna de nem akar veled együtt lenni így, akkor elgondolkodnék, hogy szeret e igazán.

Bocsánat a nyers hangvételért, de undorodom az ilyen viselkedéstől.

Én azt mondom a te döntésed, de én megtartanám.Az ilyen embert még feltételesen sem sorolnám apa kategóriába, jobb szó a donor.

2014. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy idióta. Mi az hogy nem lesz veled, de a gyereket támogatja??? Most akkor akar apa lenni vagy sem? Mert ha nem akar, akkor menjeb a p..csába és felejtsen el mindkettőtöket, ha meg akar apa lenni, akkor miért ne lenne veled???

Csak nekem nem logikus ez?

2014. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne vetesd el!
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak nagyon megijedt? Férjem is nagyon szeretett volna babát, de teljesen lesokkolódott, mikor pozitív lett a teszt. Most, a másodiknál is, pedig már fél éve hajtogatja, hogy kéne egy tesó. Jó, nálunk az abortusz szóba sem került, de nehezen birkózik meg a felelősség gondolatával. Addig szerintem nem érezte át igazán, amíg nem volt legalább ennyire kézzelfogható.
2014. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

a munkatársam ugyanilyen helyzetben volt. Az ikreket választotta a barátja helyett. A srác elment, de vissza is könyörögte magát pár hónap múlva, azóta is együtt vannak.

Ha ellene vagy az abortusznak és akarod a gyereket, akkor te is tudod, mit kell tenned.


Ha elvetetnéd, akkor tönkre is tennéd az életed. gondold végig, hogy milyen lenne az életed az abortusz után.

2014. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy egy gyerek nem olyan, hogy csak úgy vissza lehet vonni. Akartátok, összejött, most már ez van.

Ha nem akarja, akkor húzzon el a p.csába és hagyjon békén titeket, te meg neveld fel egyedül. Ha te akarod, de a kedvéért elveteted, egészen biztosan lelki roncs lesz belőled gyerek és pasi nélkül. Ha megtartod, legalább ott lesz a gyerek.

2014. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!