Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedése? Nektek...

Clostilbegyt szedése? Nektek sikerül?

Figyelt kérdés
Ösztrogén hiány jött ki a laborom eredményeképpen. Nálatok segített,volt mellékhatás?Hanyadik hónapban sikerült?

2016. márc. 1. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapig szedtem, nekem nem sikerült. De valaki hisz még a csodákban... Remélem, hogy neked segíteni fog. Mellékhatás: egyik hónapban begörcsöltem peteéréskor, de egy melegvizes palackos borogatás fél óra alatt elmulasztotta. Azt a problémát, amire szednem kellett, teljes mértékben kezelte, több tüsző is megért. Szurkolok! Sok erőt és kitartást kívánok! Ne add fel, ha elsőre nem sikerül!
2016. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

4 hónapig szedtem, nem lett eredménye. (Volt spontán tüszőérésem, többes tüszőérés céljából szedtem)


Azóta túl vagyok 3 inszemináción, áprilisban már lombikozunk.

2016. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3. ciklusban sikerült. nemrég volt 5 éves :)


aztán újra szedtem 9 cikluson keresztül teljesen eredménytelenül.

2016. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.1-2 válaszoló miért kelett szednetek?Nagy volt a baj? Amióta próbálkozunk még nem vártam ennyire hogy megjöjjön és belevághasak a szedésébe...Izgulok, hogy segít-e.
2016. márc. 1. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első baba a második 3 havi turnus után sikerült(3 hónapig szedtem, 3hó pihi, megint 3 hóig szedtem), sajnos ő nem maradt velünk. Missed ab lett a vége,akkor 3 havi pihit ajánlott a doki, ezután rögtön sikerült. Ő már 2 éves :)

A kistesó első hónapban összejött.

Semmi mellékhatása nem volt egyébként. Remélem hamar sikerrel jártok.

2016. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, leírtam miért szedtem. Többes tüszőérés céljából.
2016. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített. Azóta volt több inszemináció és egy lombik is. Rendszertelen ciklusaim vannak, ritka peteéréssel. Ezért kellett a petefészek stimuláció.
2016. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok. Nekem a tüszőérést kellett serkenteni, mert ovukor sem volt domináns tüszőm, csak sok kis 7 mm-es. Amikor szedtem, akkor szépen megnőttek, volt, hogy 3 is egyszerre, de mégse sikerült.
2016. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok megint! Azt azért tanácsolom, hogy ne várj tőle csodát, ne ez a gyógyszer legyen az egyetlen támaszod, mert hidd el, hogy akkor nagyot lehet esni :( Szurkolok!
2016. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen mellékhatása,1 hónapban sikerült
2016. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!