Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek a Clostilbeg...

Agi0910 kérdése:

Van valaki akinek a Clostilbegyt szedése után jöttek ki a mellékhatások? (szédülés, mellfájdalom ilyenek )

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én amikor szedtem reggel vettem be, és a délelőtti órákban szédültem kissé.
2014. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Két hónapon keresztül ájulásszerűen szédültem, egyszer hánytam is ettől. Rendszeres volt a hányinger is. Kétszer elestem, a sürgősségin kötöttem ki agyi mr-en. elég nehezen jöttem helyre.. Más mellékhatás nem volt. Szerencsére..
2014. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én abbahagytam a gyógyszert lejárt a kúra és utána az ovuláció környékén éreztem a mellfájdalmat és a hányingert. Szerintetek mikor érdemes tesztelni? Most teszteltem a 21.napon, sajna negatív lett. Lehet korai volt még?!
2014. júl. 7. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nálam a nemvárt után egy nappal mutatott pozitívat a Medilab majd két nap múlva az X-epil teszt! a második babával egy évig próbálkoztunk, mire kiderült, hogy eü okok miatt várni kell még! Én is mindig izgultam, és ellőttem egy csomó tesztet, de annál nagyobb volta csalódás! tudom, hogy nehéz, de várj, ha tudsz! Ja, és a closti utóhatásaként a következő két ciklusom meghosszabbodott! Sok sikert kívánok!
2014. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D.Zsuzska89 válasza:

Sziasztok!

Először is, Agi0910, mi lett az eredmény?

Én tavaly decemberben tettem le a fogamzásgátlót és utána kezdődtek különböző tüneteim: 15 kg-ot híztam, szédültem, hányingerem volt, gyenge lettem és másfél hetet késett a menszeszem. Elmentem dokihoz aki ösztrogént adott. Ennek következtében 4 hét késéssel megjött júni elején, majd szintén 4 hetet késett és augusztusban is megjött. Ekkor szedtem a clostit, de mivel a dokim pont akkor volt szabin nem csinált uh-t. Egyre jobban éreztem magam fizikailag és lelkileg is. kedden kellett volna megjönnie, de nem. A tesztek sorra negatívak. kedden kezdett fájni az egyik mellem és mára olyan görcseim lettek, hogy máraludni sem tudtam. A doki viszont megint elutazott. Vélemény?

2014. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!