Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserjétől feszülhet így...

Barátcserjétől feszülhet így a mellem?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy nem vagytok orvosok csak tapasztalatok szeretnék. Már nem tudok mire gondolni. Ciklusom elején kezdtem el szedni,de 1 hete leszakad a derekam,a mellem pedig 3.napja.Mellbimbó fájdalmam szokott lenni menstruáció előtt de mellfeszülés nem.

1 hete olyan fáradt vagyok már délután 5-re,hogy esem össze...


3 napja késik,tesztem negatív. Mivel szabálytalan a ciklusom,így a késést a pétől számítom mert elvileg a luteálisom 14 napos.


Gondolom már halvány jelét mutatta volna a tesztem ha babás lennék,így arra gyanakszom,hogy a barátcserje plusz PMS tüneteket is produkál? Van aki szedte és több lett a pms tünete mint volt? Mikor állt helyre?


2016. márc. 2. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Premens elott soha nem fajtak a melleim, aztan elkezdtem szedni, hogy rovidebbek legyenek a ciklusaim. Arra be is valt, de az ovuk utqn iszonyatosan fajnak a melleim. Ez megmaradt ugyis, hogy mar nem szedem a premenset, szoval igen, siman felnagyithatja a tuneteket (de azt hiszem, hogy a tajekoztatoban ez benne is van)
2016. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi a hibakert, ipad es faradtsag :(
2016. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na akkor az a gond! Sejtettem! Angol nyelvű a tájékoztatóm és nem tudok angolul :(

Rossz ez így. Abba kellene hagynom?

2016. márc. 2. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én is szedem és szedtem a barátcserjét és épp hogy csökkenti a pms tüneteket. Többen is írták itt. Nekem nem is késett tőle. Első alkalom mikor elkezdtem szedni az a ciklusom miatt volt.. sokat barnáztam menzesz előtt. Elkezdtem szedni 2 hónapig és helyre is rakta. Most pedig baba miatt kezdtem újra egy hete. Napi 3at szedek.
2016. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na de ez is olyan érdekes,mert pont ma olvastam,hogy terhesség alatt nem ajánlott. Már nem tudom komolyan hogy mi a helyzet a barátcserjével,de mivel a ciklusaim hol 26,hol 40 hol 33 naposak,szerintem végigküzködök még 2 hónapot :)


Egyébként hőt is mérek. Már 17 napja 37 fölött van.

2016. márc. 2. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhessèg alatt nem is lehet... ahogy meg van a pozi teszt abba kell hagyni. Ez egy természetes hormon. Akit eddig kérdeztem baráti körben vagy ismerősök mindenkinek bevált. Általában baba projekt miatt szedték. Az első vagy a 2ik hónapban össze is jött.
2016. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szedem, menstruáció zavarra. Egy hónapja, szépen meg is hozta, előtte egy héttel már iszonyat mell feszülésem és fájdalmam volt. Úgyhogy szerintem simán lehet neked is attól!
2016. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha megjön,menzesz alatt is szedhető?
2016. márc. 4. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze szedhető!
2016. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!