Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt Mar ebben az...

Valakinek volt Mar ebben az idoszakban pozitiv tesztje?

Figyelt kérdés
Naaaagyon turelmetlen vagyok mar. Feszulnek a melleim egy hete, szedulok, faradt vagyok, allandoan a wc-t jarom. Jovo keddre nem varom. Mar el lottem ket tesztet a mult heten es a het elejen... (olyan intenzivek voltam a tuneteim, gondoltam hatha). Ilyenkor volt mar Aki tesztelt, es pozitiv lett? Elnezest az ekezetek hianya miatt.
2016. márc. 3. 05:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez túl korai teszthez. De a tünetekhez is. A tesztet leghamarabb a nem várt napján érdemes csinálni, ha az nega és még sem jön meg, akkor két nap után ismételni kell.
2016. márc. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. Dpon lett eloszor halvany, de egyertelmu pozi!!
2016. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A ferjem es kollegai (orvosok) szerint beagyazodas soran ezek normal is tunetek...mivel a hormontermeles elindul. De a tesztekhez nem tudnak mit szolni. Akkor varnom kell 9.-e utanig? :( olvastam hogy olyan is van akinek beagyazodas utan ket hettel Mar pozitiv volt...
2016. márc. 3. 06:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit meg beszelgess a fogantatasrol az orvos ferjeddel es barataival, ne haragudj a modorert...
2016. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez volt AZ utolso alkalom hogy ide irtam. A frusztraltsagodat kerlek mashol vezesd le. Csak azert irtam mert valoban ez volt a meglatasuk. Es koszi nem kell beszelgetnem veluk a fogamzasrol. Nekem ez AZ elso alkalom szerettem volna normal is tapasztalatrol hallani. De ugy latszik van akik nem kepesek emberi nyelven kommunikalni.
2016. márc. 3. 07:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyedul a 3. terhessegemnel voltam tunetem koran. De nem ilyenek, mint neked, hanem annyi, hogy a peteeres utani kb 7. naptol egyszeruen nem birtam lefutni annyit, amennyit mindig szoktam. Par perc utan elszedultem, nem kaptam levegot es nagyon gyengenek ereztem magam, ha nem ultem volna le, akkor elajulok.

Miutan ez megismetlodott masnap is, ugy dontottem, hogy proba szerencse alapon csinalok egy tesztet.

(Az volt az elso honap, hogy nem vedekeztunk, igy meg optimista voltam a tesztelessel.)

10 dpo-n voltam es reggel halvany pozitiv lett a teszt, delutan ismeteltem masik fajtaval es az is pozitiv lett. Valoban terhes voltam.


Valoszinuleg nagyon hamar megtortent a beagyazodas. De ezen kivul, hogy nem birtam a terhelest nem igen volt mas tunetem, a gyakori vizelesi inger, emelyges, enyhe gorcsok kb egy hettel ezutan kezdodtek.

2016. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha még olvasod a topicodat: Igen, beágyazódás után két héttel már mutatja egy teszt a terhességet. De a fogantatásnak a ciklus közepén van a legnagyobb esélye, mert akkor van ovuláció. Onnantól még 5-7 nap, míg a petesejt eljut a méhbe, és eljezdődik a beágyazódás, ami napokig eltart. Tehát egy héttel a nemvárt előtt... Te kb. most itt tartasz a dátum szerint. Hacsak nem volt nagyon korai ovud, a beágyazódás kb. ezekban a napokban kezdődik nálad. Ezért tartom nagyon korainak az egy hete meglévő tüneteket. Fogantatás után 2 héttel érdemes tesztelni, ami viszont a következő nemvárt első napjátlra esik. Tudom, sokaknak nagyon nehéz ez a 2 hét, de muszáj türelemmel lennünk.
2016. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nincsenek még tünetek. Attól terhes persze lehetsz. Csak van aki hajlamos bebeszélni magának. Én is jártam így.... csak annyit kell tenned hogy ne görcsölj rá. Minél jobban stresszelsz rajta annál rosszabb és nem fog összejönni. Próbálj ne foglalkozni vele. Ne a tested figyeld.ha meg így se bírod akkor vegyél egy cleablue tesztet az már reggeli vizdletből ki tudja mutatni ha terhes vagy.
2016. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nappal előtte pozi volt a teszt, beágyazódáskor este hirtelen hányigerem lett, aztán egy hétig semmi, majd elkezdődött újra fokozatosan.. de én 10-es teszttel teszteltem és nagyon halvány volt a vonal, de én láttam, menzesz után 3-4 nappal már erősebb volt a 2.csík :) középidős peteérésem volt. De minden ember más ugye, előző babánál csak menzesz után pár nappal mutatta. Légy türelmes, a hcg-nek idő kell, hogy a vizeletig eljusson :)
2016. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo! #4 arra gondolt,hogy azert beszelgess vele,mert kicsit vicces amit irtal! Nem beagyazodas utan 2hettel mutathat pozitivat a teszt,mivel beagyazodas utan EGYERTELMUEN POZITIV LESZ! Hanem aktus utan 2hettel mutathat akar mar pozit is! Beagyazodas utan mar egy nappal is pozitiv a teszted... Ez pedig,amit irtal,nagyjabol altalanos iskolas felvilagosito orai tananyag,ezert mondta,h beszelgess az orvos ferjeddel! De ne vedd magadra,lehet csak ossze kavarodtal! Csak egy kicsit akkor is viccesen hatott :)
2016. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!