Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi idejen barna folyás...

Mensi idejen barna folyás jele a terhességnek?

Figyelt kérdés

Mindig pontosan szokott megjönni, több, mint egy éve mobilalkalmazásban vezetem, így pontosan tudom a peteérést is (szokott olyankor szurkálni a hasam és az app is akkorra írja).


Legutóbbi alkalommal együtt voltunk a párommal és nem védekeztünk.


Most hétfőn kellett volna megjönnie, azt hittem meg is jön, mert kis barnázással kezdi mindig, de azóta is csak ez van, nagyon kevés barna folyás, egyszer volt kicsit pirosabb, aztán újra barna.


Nagyon stresszelek, mert ugyan szerettünk volna babát, de én félek a terhességtől. Ez is befolyásolhatja?


Tesztelni csak péntek este/szombat reggel tudok.


2016. márc. 3. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet, hogy terhes vagy.
2016. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés.. a méhed sajnos nem látom :D de mindenesetre ha terhes is lennél akkor se jó napokon keresztül barnázni. Mivel az is vérzés! Jó lenne minel előbb tesztet csinálni és ha pozi akkor futás a doki. Mert a verzés progeszteron hiányra utalhat abból pedig vetéles lesz. Sok sikert! Jaa és ne félj a terhességtől! A legcsodálatosabb dolog a világon! :)
2016. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem nagy mennyiségű a vérzés, mindig csak a wc papíron látom, a hüvelyváladékot színezi, fehérneműn eddig nem hagyott nyomot.

Csak holnap este tudok tesztelni, akkor van itthon a párom, mert egyedül szerintem be is ájulnék. Mensim 4. napja lenne ma, az amúgy is korai teszthez nem? Mármint tudom, hogy ilyenkor is kimutathatja, de később biztosabb.

2016. márc. 3. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt napjától volt szintén barnázás, 4dik napon pozitívat teszteltem (predictor early 12,5 érzékenységűvel)
2016. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Késés után egyáltalán nem korai. Már akár esti vizeletből is ki tudja mutatni.
2016. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

volt akkor baba kedves kerdezo?

ugyan ebben a cipoben jarok

Koszi

febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!