Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondtátok el a párotona...

Hogyan mondtátok el a párotonak/férjeteknek hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Valahogy megleptétek vagy csak elmondtátok?

Mi volt az első reakciója?

Esetleg elérzékenyült?


Minden ezzel kapcsolatosat szívesen olvasok, hogy kinél hogy volt. :))


2016. márc. 3. 15:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy:

Itt leginkább első terhességre gondolok...

Mennyi idősek voltatok akkor?

2016. márc. 3. 15:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Most történt 1 hónapja, első baba! Egyszerűen megmutattam neki a tesztet! :)
2016. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Évente egyszer menstrualtam abban az időben, de óvszerrel védekeztünk, de minden hónapban csináltam tesztet, tuti, ami tuti. Egy alkalommal nemhúztunk gumit, de azt ggondoltuk, hogy úgysem lehet baj, mert megmondták az orvosok, hogy természetes úton nem eshetek teherbe. Aztán egy ilyen rutin tesztelésnél ott is hagytam a tesztet, mentem vissza 5 perc múlva és két csík volt rajta. Készen voltam, sokkot kaptam, ordítottam, hogy levágom, amivel ezt csináltad, levágom a f...szodat. Mindezt reggel hatkor, nem is értette, hogy mi van. Ekkor voltam 23 éves, férjem 25. A kezdeti sokk után megnyugodtunk, és már örültünk neki. A következőt valahogyan kevesebben szeretném majd. Bár ennél emlékezetessebb úgysem lehet. Amikor az orvos megkérdezte, hogy mi volt az első reakciónk, csak röhögtünk, hogy nem biztos, hogy kíváncsi rá. Elmeséltük neki, annyit mondott, hogy eredeti, de örül, hogy hamar túl estünk a kezdeti megdöbbenésen és örül, hogy örülünk.
2016. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt reggel elmentem volna dolgozni csináltam meg a tesztet. Hiába volt tervezett gyerek még is úgy meglepődtem, hogy azonnal rohantam be a férjemhez ébredjen már fel ő is 2 csíknak látja e. Elérzékenyülés nem volt, hisz épp akkor kelt azt se tudta szegény mi van. Máshogy szerettem volna egyébként közölni vele, de én sem gondoltam volna hogy így hat rám majd. Majd ha érkezik a kistesó remélem azt már higgadtabban tudom kezelni és szebben tudom közölni :)
2016. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem cicomáztam túl, terveztük a picit, szóval nem is lett volna nagy meglepetés. 9 nap késés után szóltam a páromnak, hogy talán sikerült. Másnap teszteltünk, ő pedig várta az eredményt. Ez volt a mi 2013-as karácsonyi ajándékunk. :)
2016. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én 26 a férjem 35 éves volt akkor.
2016. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nalunk sem volt tul kulonleges. Terveztuk a gyereket, pontos volt a ciklusom es a ferjem is tudta, hogy mikor kellett volna megjonnie. Aznap delutanig nem volt semmi jele a mensinek, a ferjem ment el a drogeriaba es hozott tesztet.

En megcsinaltam a tesztet es leraktam, kimentem a furdoszobabol, o viszont ott maradt es nezte, vegul o mondta nekem, hogy pozitiv lett.

A masodik babanal is hasonloan volt. A harmadik terhesseg volt az elso, amikor en tudtam meg hamarabb az eredmenyt, mert o meg aludt, vegul amikor felebredt megmutattam neki.

2016. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

A lehető legkorábban teszteltem, olyan halvány volt, hogy szerintem csak én láttam a 2. csíkot. Még aznap elrohantam az orvosomhoz, mert tudtam, hogy gyógyszert kell szednem. 2 napig tartottam titokban, meg akartam várni, hogy erősebb legyen a csík. De az a két nap, amikor csak "mi ketten", én és a babám tudta, csodálatosan varázslatos volt.

Végül írtam a páromnak egy levelet a gólya nevében, ami nagyon viccesre sikeredett. Így tudta meg. Tervezett baba volt, 22 éves voltam akkor.

Az a csík már 20 hónapos gyönyörű, okos, imádnivaló fiatalember.

2016. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Mi 38 évesek vagyunk, és most valentin napon adtam át neki a kétcsíkos tesztet :) Én már tudtam kicsivel előbb, de addig titokban tartottam, hogy meglephessem. Elmentem wc-re, megcsináltam a tesztet, átkötöttem egy szalaggal, majd kimentem és letettem elé (még én is meglepődtem, mert akkor már a tesztcsík sokkal erősebb volt mint a kontroll ) :D Nagyon meghatódott, nagyon régen vártunk már rá :)
2016. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi sem terveztünk gyereket, egyszer nem használtunk gumit. De szerettünk volna gyereket, csak kicsit később. Késett a menstruációm, nem is gondoltam először, hoyg terhes lehetek, de gyanús lett. Csináltam egy tesztet, a férjem tudott róla. Rögtön látszott is a két csík. Mérgemben hozzávágtam szegény férjemhez a tesztet. Ő viszont nagyon örült, "egész életében" erre a pillanatra várt, csak én "elrontottam" neki. :D Próbált úgy csinálni, mint aki velem együtt nem örül, de nem tudta leplezni. Aztán utána persze én is nagyon örültem. :)
2016. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!