Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondtátok el a párotona...

Hogyan mondtátok el a párotonak/férjeteknek hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Valahogy megleptétek vagy csak elmondtátok?

Mi volt az első reakciója?

Esetleg elérzékenyült?


Minden ezzel kapcsolatosat szívesen olvasok, hogy kinél hogy volt. :))


2016. márc. 3. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi már akkor 2 éve próbálkoztunk (orvosi segítségeken túl voltunk,így egészségesen 1 éve). A 2 év alatt nagy tesztelő voltam. Mikor terhes lettem,pont nem teszteltem. Akkor lettem túl azon a rágörcsölős időszakon. 2 hét késésnél mondta a párom,hogy mostmár teszteljek mert tuti terhes vagyok. Vettünk egy tesztet,de én biztos voltam benne,hogy negatív lesz. Bementem a fürdőbe,megcsináltam...Egyből 2 csíkos lett. Az első reakcióm az volt,hogy kiszaladtam a fürdőből és közöltem ,hogy soha többé nem tesztelek mert ez a teszt is hibás,mert pozitívat jelez. A párom sírva fakadt de én még akkor sem hittem el. Elmentem még 3 különböző tesztért és azután,h mind pozitív lett,elhittem :)


A tesó már könnyebben összejött,ott egy kiscipőt csomagoltam be neki és a gyermekünk adta át.

2016. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondtam a páromnak, hogy egy napja késik (sosem szokott késni, plusz hónap közepén volt egy kis barna pötty a tisztaságin, ezért én már sejtettem, hogy összejött), azt felelte az semmi. Másnap reggel csináltam egy tesztet, mondtam neki, hogy még mindig nem jött meg és csináltam tesztet is, erre csak annyit kérdezett, hogy és?, mondtam neki, hogy pozitív lett. Kérdezte, hogy akkor ez biztos-e, mire mondtam, hogy elég valószínű. Ezután leült kávézni és fél órát át bámult maga elé, néha rám nézett és elismételte, hogy örül-örül, de vicces volt, hogy így ledöbbent, pedig tervezett volt. :)
2016. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!