Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nincsenek együtt minden...

Miért nincsenek együtt minden nap, akik gyereket akarnak?

Figyelt kérdés
Sokan kérdezik,jókor voltak-e együtt. Ha gyereket akarnak,miért nem csinálják minden nap?
2016. márc. 4. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk a megfelelő minőséghez eleve nem a napi szexet javasolják.
2016. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Azèrt mert 2,3 naponta több sperma termelödik doki ezt tanácsolta mrt mondtam neki mi èvek otta minden nap csinaljuk erre azt mondta hogy csodálkozok hogy nem esek teherbe.
2016. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A peteérést is nyomon lehet követni...Na meg tegyük hozzá azt is, hogy a napi kötelező szex megölheti a párkapcsolatot is....
2016. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk amúgy sem szoktunk minden nap együtt lenni és csak azért, mert babát szeretnénk, szintén nem fog összejönni naponta...
2016. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez naponta szexelni...
2016. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A napi szex rontja az esélyt. Nálunk a mindennapiból 3 hónapig nem lett baba. A 4.hónapban ovu teszteltem,hőt mértem és szándékosan nem voltunk együtt csak 2-3 naponta. Akkor sikerült is.
2016. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a spermumoknak is kell idő, míg megérnek. Az ejakulátum nem minden esetben tartalmaz olyan nagy számban spermiumokat, hogy abból nagy valószínűséggel sikeres terhesség legyen.Kifejezetten nem is ajánlják a mindennapos együttlétet ilyenkor, néhány napig a férfinak önmegtartóztatást kéne vállalnia (ebbe természetes az is beletartozik, hogy nem veri ki magának...).
2016. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem verseny...bár elég sokan így is teljesítménykényszerben gyártanak gyereket
2016. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek van arra minden nap ideje, kedve? Ha x éve házasságban él, dolgozol, van gyereked és ne adj isten szakban dolgoznak az emberek, lehetetlen megoldani! És a kényszer sex tényleg megöli a kapcsolatot!
2016. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A 2-3 nap valóban elég, de hogy valaki miért lődözi megszállottan azt az egy szent napot azt én sem értem. Vérzés végétől vérzésig két-3 naponta kell kuffantani, és kész.


A kis mukik 2-3 napig eléldegélnek odabenn, és addigra meg jön az utánpótlás. Így akár mikor ér oda egy petesejt, ott kell lennie néhánynak.


Nyilván az más szitu, ha a férj kamionos, és nem mindig van rá lehetőség, hogy kétnaponta megdolgozza az asszonyt.

2016. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!