Szerintetek késik?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, janárban és februárban is antibiotikum kúrám volt. Ovu után kb 7 nappal pár csepp barna folyásom volt, rögtön megfejtettem hogy beágyazódási vérzés lehetett, de a dokim azt mindta hülyeség, biztos csak a stressz miatt. Mindenesetre most kedden abbahagytam a fogamzásgátlót, két szemet hátrahagyva. Normál esetbén csütörtökön szedem be az utolsót és vasárnap jön meg, mindig. Volt már régen olyan, hogy ciklus közepén elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót 3 napig (tudom, nagyon gáz) és 3 napra meg is jött. Most úgy gondoltam hogy két nappal hamarabb fog megjönni mivel 2 nappal hamarabb hagytam abba. Normális hogy még mindig nem jött meg mert a szervezetem megszokta a vasárnapot, vagy késik egy napja mert pénteken meg kellett volna megjönnie ha kedden vettem be az utolsó tabit?

2016. márc. 5. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlónál megvonásos vérzés van csak, ami nincs időhöz kötve, hogy mikor jön meg. Ha attól tartasz, hogy terhes vagy, vegyél egy tesztet, már mutatnia kell, ha baba van.
2016. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!