Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete nem jött még meg, de...

1 hete nem jött még meg, de állandóan védekezünk, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
1 hete nem jött meg, a barátommal állandóan védekezünk és sose megy el bennem, sose, és miután megvolt addig nem ér hozzám még el nem megy megtisztálkodni! Mindig gumit használunk! Sose használjuk anélkül! De már egy hete késik, semmi jelét nem látom annak hogy megjönne és a teszt is negatív lett amit csináltam! Szóval tuti hogy nem vagyok terhes!!! Forró fürdőztem 3x és rozmaring teát is ittam tegnap. Mi lehet a probléma, hogy még ebben a hónapban meg se jött? Csak normális válaszokat akarok, hülyeségekre nem vagyok kiváncsi!!!

#menstruáció #1 hete késik a
2016. febr. 26. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nőnél előfordulhat, hogy időnként kimarad, heteket késik, aztán jön meg.
2016. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán ha elmennél orvoshoz, akkor ő megvizsgálna. Mert mi nem látunk beléd.


De néha az is normális, ha 1-1 hónap kimarad.

2016. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: nőgyógyász vagy rendes orvoshoz inkább?

Első válaszoló: akkor ne aggódjak? De eddig mindig megjött egyszer volt hogy 6 napot késett azóta meg azelőtt 1-2 max 3 napot késett.

2016. febr. 26. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg utoljára és hány naposak a ciklusaid?A leghosszabbat vedd...
2016. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: január 22.-én jött meg utoljára és általában vagyis mindig 6. vagy 7. napon kell elmúlnia :)
2016. febr. 26. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
A ciklus hosszára gondoltam mármint 2 vérzés közt mennyi nap telik el.Ezt úgy tudod kiszámolni,hogy a vérzésed első napjától számolod a ciklust a következő vérzésed első napjáig..Érted?
2016. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
28 naponként szokott, plusz-mínusz nap, úgy szoktam számolni mikor megjön attól a naptól számolok 28-at
2016. febr. 26. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gyakran késik 2-3 napot, akkor számolhatod úgy, hogy 30 naposak a ciklusaid. Ritkán előfordul, hogy kimarad egy hónap, minden indok nélkül, de például ciszta is okozhat ilyet. Ha a következő vérzésed is kimarad, mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Háziorvoshoz felesleges menni ilyen bajjal, ő is csak nőgyógyászhoz tud elküldeni.
2016. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. febr. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!