Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres a menstuációm, viszont sosem hosszabb 35-36 napnál.

Most vagyok a 40. napon, de a teszt még negatív.

Volt hasonló cipőben valaki?

Késői peteérésnél kinek hányadik napra jelezte a teszt, hányadik "kimaradó" nap után?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2016. márc. 4. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 34 nap körüli ciklusom másfél hetes késésénél. Most a 28 napos ciklusomnál is kb akkor teszteltem.
2016. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia! Én is így vagyok, mint Te, csak még nem teszteltem, mert egyszer volt 45 napos és most kivárom a 45-dik napot. Sok szerencsét nekünk! :)
2016. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia :) Na akkor jó, nem vagyok egyedül :D

Én most a 42.napon vagyok, tünet csak a mellbimbóm érzékenysége. Neked van valamilyen tüneted?

Viszont én teszteltem ma és negatív lett..Késői peteérésre gyanakszom..Szerinted?

Te akkor még nem teszteltél, igaz?

2016. márc. 6. 10:39
 4/11 anonim válasza:
Nekem ez a 40. vagy 41. napom. Teszteltem végül és erős pozitív lett. Majdnem ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík.
2016. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mondjuk nekem voltam terhességi tüneteim 29-én: erős görcs és 1 csepp vér. Fel is jegyeztem a naptáramba, hogy ebben a hónapban sem sikerült. Mondtam is a férjemnek, ő másnap elutazott. Vártam egy hetet a teszttel, mert azt hittem, hogy megint csak egy 2 hetes pms tünetegyüttesem lesz. Erre ma délután pozitív lett. Fájt a hátam, derekam, melleim, néha állandóan a wc ültem volna, mindig pisilnem kell érzésem volt pl ma reggel is. Fejfájós vagyok, a fejem most viszont nem fájt. Férjem holnap jön. Szegény abban a hitben van, hogy nem jött össze, néha azt hitte, hogy vele van baj. lesz nagy meglepetés.
2016. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De jo! Gratulálok a babahoz! :) jo egészséget, boldog babavarast kívánok :)


Az en tünetem csak a mellfeszules es a fáradtság.. Ma van a 42.nap,teszt negatív még sajnos.. Abban remenykedem, hogy későn volt peteeres es még nem mutatja.

2016. márc. 6. 17:06
 7/11 anonim válasza:
Én is azt hittem, hogy teljesen rosszkor voltunk együtt és látod. Reménykedj, amig nem jön meg. Addig bármi lehet. Drukkolok! :)
2016. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van valami újdonság?
2016. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 44.ciklusnapon, menzesz sehol, tünetek meg mindig megvannak, de a mai teszt is negatív.

9 nap késéssel meg lehetséges, hogy babát várok es pozitiv lesz a teszt?

2016. márc. 8. 19:47
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom mi oka lehet, nekem ennyi késéssel már délután is erős pozitiv tesztem volt. De volt már nekem is 45 napos ciklusom, teszteltem negatívat, aztán meg is jött. Nem tudom, hogy mi oka lehet, de ha továbbra sem jön meg, keress fel egy nőgyógyászt. Reggel tesztelsz? Elég érzékeny teszttel? Próbáltad már ovuteszttel? Azt is olvastam valahol,hogy az hamarabb ki tudja mutatni. Tehát ha az pozitív, akkor reménykedhetsz.
2016. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!