Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon hosszú ciklussal...

Nagyon hosszú ciklussal (kb50nap) volt mar valaki, aki teherbe esett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem esetenként volt 50 napos, de nem rendszeresen. 26-tól az 50-ig mindenféle volt, sosem volt egyforma. És már két kislányom van. Az orvosom megvizsgált amikor a babát terveztük, és azt mondta, hogy van ilyen, semmiféle szervi vagy hormonális eltérést nem talált.
2010. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jó!a dokim azt mondja,hogy minden ok,csak kevesebb legyen a stressz,meg életmódváltás.pár kiló -.csak nem akar összejönni
2010. ápr. 1. 22:01
 3/5 nini24 ***** válasza:

szia!

Elmesélem az én kicsit hosszú sztorimat. 2009. janban abbahagytam a fogigátló szedését, és az első mensi 28 napra meg is jött. Örültem, mint majom a farkának, hogy de jó, nálam nem lesz itt semmi gond. Majd utána 60 napig sem akart megjönni! :( Persze azt hittem, baba... Nem az volt! Megjött nagy nehezen pár nap múlva, majd új hónap, új lehetőség... Újra a 40. nap körül még csak ovut sem észleltem! :( Aztán megint majd 70 napra jött meg! :( Doki megvizsgált, vérvétel, minden oké, várjunk! :( Türelmetlen voltam, elmentem egy másik dokihoz. Felírt clostyt és tüszőrepesztőt, megjött rendesen, bár volt pozi tesztem :( Utána elegem lett, és csalódott voltam :( Majd a köv mensi újra 40 nap körül jött meg! Én már ennek is örültem! :( Visszamentem az eredeti dokihoz, aki azt mondta ad majd gyógyszert, hogy megjöjjön, de addig is védekezzünk! Na, abban a hónapban teljesen magától 28 napos ciklusom lett! :) Ezután újra closty, megint nem használt! Doki mondta, még egy hónap!Na itt adtam fel, nem szedtem be az újabb havit, de legalább már tudtam, lehet nekem is 28-35 napos ciklusom! Idén januárban bejelentkeztem egy meddőségi klinikára, majd ők rendberaknak! :) Ez volt jan 5-én, megnyugodtam, felengedtem:) Na, oda már nem kellett elmennünk! Jan 19én pozitívat teszteltem! :))) Tehát akkor foganhatott meg a picikém, mikor lehiggadtam! :) Na ennyit arról, hogy a stressz mennyit számít a teherbeesésénél! :)) Sok sikert! és Bízz magadban és a szervezetedben! Ja, és hidd el, a pici mindig tudja, mikor van itt az idő:)))

Egy boldog 15 hetes kismamu

2010. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
annyira köszönöm!!!!olyan jó,hogy nemcsak rémhíreket lehet hallani.Annyira köszönöm,hogy leírtad!
2010. ápr. 2. 16:18
 5/5 nini24 ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy hozzátok is hamarosan kopogtat a gólya, szívből kívánom! :))) Majd írj, ha gratulálhatok! :) Puszi, a 15 hetes km
2010. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!