Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Eleg hulye kerdes lesz, januárban voltam egyutt a volt barátommal es megjott januárban is es februárban is , igaz februárban két napot késett. Tehet ezalatal a masodik menstruáció első napján csinaltam tesztet (medilab) delutan negativ este negativ eredménnyel, aztán másnap csinaltam meg egyett (illatest) majd pedig delutan megjott, viszont a tüneteim tovabbra sem multak(mellfajdalom, has es derek fájás) igy cdinaltam ra egy hétre meg egy tesztet (novo romed) utana héten meg nogyogyasznal is voltam tehat ha fent all a terhesség akkor a tizedik héten, hasi uh.-t cdinalt de negativ lesz az is , azert én meg csinaltam másnap delutan es utana következő reggel meg egy egy tesztet (walentin)azok is negativak de tüneteim meg mindig vannak es kisse megijedtem mrt olvastam hogy a pajzsmirigy alul működés hamisnteszt eredményt adhat... Szerintetek?

2016. márc. 6. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! kb 10 negatív teszt meg egy uh már nem tévedhet!
2016. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Tuti nem vagy az! :-)
2016. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért csináltál ennyi tesztet? Ha van vagy 10 negatív teszted, mégis mi a fenéért hiszed még mindig, hogy terhes lehetsz?

100000000%, hogy nem vagy az.

2016. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hat tesztem volt összesen es igazabol azert, mert faj a mellem es hányingerem van sokszor, szur es görcsöl a hasam es a derekam! Az pedig, hogy azt olvastam, hogy a pajzsmirigy alul működés hamis teszt eredményt adhat rátett meg egy lapáttal... Egyebkent az orvos véleménye utan Megnyugodtam csak aztán Elkezdtem olvasgatni es mindenhol azt irjak hogy hulye az az orvos aki hasi uh-t csinal 12. Het alatt mert hogy azzal nem lehet kimutatni a terhességet stb...
2016. márc. 6. 16:06
 5/11 anonim válasza:
Sziaa. En is hasonlo problemakkal kuzkodok, csak meg orvosnal nem voltam. Holnap megyek mert most lennek 11 hetes. Szilveszterkor voltam egyutt exemmel volt 2 normalis mensim 4 negativ teszt. Szedelgek es eszmeletlenul fajnak a melleim, gorcsolgetek neha.
2016. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Utolso vagyok: ja es hanyingerem is van es aluszekony.
2016. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majd irj holnap , hogy mi volt!
2016. márc. 7. 18:47
 8/11 anonim válasza:
Elvegwztek rajtam egy hasi meg egy benti uh-t. Semmit nem yalaltak. Nem vagyok terhes a szedulesre meg a mellfajdalomra azt mondta az orcos h hormon valtozasok miatt van. Es ha mellfajdalom nagyon durvul akkor latogassam meg a haziorvost melli ultrahangra. Meg meg azt is h nonek a melleim. 22/l vagyok es szilveszterkor volt az elsom es emiatt lehetnek a hormpnbeli valtozasok. De azert bennem van a para ezek utan is h terhes vagyok. De igy teljesen ki van zarva.
2016. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, orulok neki. Nekem csak hasi uh-m volt 😠 de azota megcsináltam meg két tesztet szoval mar a nyolcadiknal tartok es megvettem a clearbluet, allitolag az nagyon jo es pontos teszt , negativ lett az is de hat nem tudom
2016. márc. 9. 17:26
 10/11 anonim válasza:
Szerintem te sem vagy terhes. A clear bluerol en is azt hallottam h az egyik legjobb, es nem veletlen kerul annyiba.
2016. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!